Poszukiwane osoby, które chcą zrzucić kilka kilogramów

i

Autor: mojzagrebinfo / pixabay.com Poszukiwane osoby, które chcą zrzucić kilka kilogramów

W Krakowie powstaje "Drużyna Grubasów"! [AUDIO]

2016-02-09 9:14

Twórcy projektu "Drużyna Grubasów" poszukują sześciu otyłych osób z dużą motywacją do tracenia kilogramów. Ekipą zajmą się specjaliści: psycholog, dietetyk, fizjoterapeuta i trener personalny.

- Sam jestem osobą walczącą z otyłością. W związku z tym stwierdziłem, że chcę pokazać wszystkim, że otyłość, to nie jest kalectwo na całe życie - mówi Rafał Deja, pomysłodawca projektu "Drużyna Grubasów".

Do drużyny wejdzie sześć osób. Rozpoczną one program specjalnych ćwiczeń, który potrwa pół roku. - Po tym okresie zestawimy ich z sześcioma tak zwanymi "normalnymi" osobami, bez nadwagi. Pokażemy w kilku konkurencjach, że są tacy sami jak oni, a może i lepsi - mówi Rafał Deja.

"Drużyną Grubasów" będą się opiekować specjaliści: psycholog, dietetyk, fizjoterapeuta i trener personalny. Udział w projekcie jest bezpłatny. Zapisy prowadzi poradnia przy placu Św. Ducha 3.

>>> Junk Fashion Show 2016: Wyjątkowy pokaz mody w Krakowie! 


Posłuchaj materiału Tomasza Zielenkiewicza, reportera Radia ESKA:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają