Wadowice: Ślub na miarę naszych czasów. Chcieli się pobrać na oddziale covidowym!

2021-02-26 7:48 ON
Serce, ślub
Autor: Pixabay

Para narzeczonych zwróciła się z nietypową prośbą do wadowickiego ratusza. Zakochani chcieli wziąć ślub na oddziale covidowym w szpitalu w Wadowicach.

Serwis wadowice24.pl poinformował o tej niezwykłej sprawie. „Pan młody zachorował i leży na oddziale covidowym Szpitala im. Jana Pawła II. Jego stan określany był jako bardzo ciężki, więc para narzeczonych zdecydowała, by nie czekać dłużej i właśnie w tej trudnej chwili powiedzieć sobie „tak” – możemy przeczytać na portalu.

Zobacz: BURZA w sieci wokół krakowskiej PATODEWELOPERKI. Mieszkalibyście tam?

Byłby to pierwszy taki przypadek w Polsce, jednak władze miasta musiały odmówić zakochanym.

– Gdyby to były inne okoliczności, może byłoby to możliwe. Udzielałem już ślubu w więzieniu, to i w szpitalu można byłoby sobie wyobrazić taką sytuacje. Ale niestety jest teraz epidemia. Przeprowadzenie tej ceremonii wiązałoby się ze zbyt dużym ryzykiem zarówno dla pary, świadków, jak i urzędników. Bądźmy dobrej myśli, że choroba minie i powitamy nowożeńców w ratuszu, gdzie przeprowadzimy zaślubiny – przekazał małopolskiemu serwisowi burmistrz Wadowic, Bartosz Kaliński.

Zobacz: Uniwersytet Jagielloński BEZLITOSNY dla Czarnka! „Zmiany nietransparentne, z naruszeniem prawa”

Kraków: SZOK! Okradali kościelne skarbonki! Gang rabusiów zatrzymany przez policjantów
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE