BURZA w sieci wokół krakowskiej PATODEWELOPERKI. Mieszkalibyście tam?

2021-02-25 14:58 ON
Parki Krakowa
Autor: korter.com.pl

Marcin Makowski wywołał prawdziwą burzę na polskim Twitterze. Dziennikarz WP zamieścił w swoich tweetach zdjęcia rozbudowywanego właśnie w stolicy Małopolski osiedla “Parki Krakowa”. Nazwa ta wyjątkowo luźno odnosi się do rzeczywistości. Na zamieszczonych przez dziennikarza zdjęciach czuć bowiem wielką ciasnotę oraz przytłoczenie wszechogarniającym betonem. "Parki Krakowa” znane są natomiast z marketingowego przekazu jako “osiedle o kameralnej i atrakcyjnej architektonicznie zabudowie"...

Deweloper pisze o swojej inwestycji: “Murapol Parki Krakowa to osiedle położone zaledwie 3,5 km od centrum miasta. Równowaga pomiędzy doskonałą komunikacją i przyjaznym sąsiedztwem powoduje, że jest to jedna z tych inwestycji, którymi może pochwalić się Kraków. Dzielnica Prądnik Biały to spokojna część miasta, z której szybko dojedziemy do centrum nie tylko samochodem, ale też komunikacją miejską czy rowerem”.

Zobacz: Tak ciepło w lutym jeszcze nie było! ABSOLUTNY REKORD padł w Makowie Podhalańskim

Internauci w większości nie pozostawili suchej nitki na realizowanym przez Murapol przedsięwzięciu.

“To taki krakowski wynalazek, wycina się drzewa pod budowę koszmarnego osiedla, a potem wewnątrz buduje (za grubą kasę oczywiście) "mini park kieszonkowy". Nie wiem, czy będą chętni na zakup mieszkań, bo już nie wolno grodzić osiedli w KRK, "prestiż" spadł” - napisał użytkownik o pseudonimie Smok Wawelski.

Zobacz: Uniwersytet Jagielloński BEZLITOSNY dla Czarnka! „Zmiany nietransparentne, z naruszeniem prawa”

“Sprzyja zacieśnianiu więzi międzyludzkich...” - skomentował z kolei ironicznie Jan Burdygiel.

Swoją opinią podzielił się także znany pisarz Jacek Piekara: “Przy tym co się dzieje na warszawskiej Woli, to ten Kraków nie jest jeszcze taki zły... A problemem jest to, że skoro jest podaż to znaczy, że musi być popyt. Póki ludzie zgadzają się mieszkać w takich czy innych norach, to co można zrobić?"

Zobacz: QUIZ. 10 najlepszych pozycji seksualnych! Czy wiesz, jak rozpalić drugą osobę?

“Klasyka. Układ korytarzowca. Kilkanaście mieszkań na piętrze. Mało wind. Praktycznie brak mieszkań dwustronnych. Wyciągnięcie PUMu do granic kosmosu. Nie będę dziwił się deweloperowi, póki rynek to kupuje” - napisał natomiast Tomasz Narkun, doradca firm deweloperskich.

Kraków: SZOK! Okradali kościelne skarbonki! Gang rabusiów zatrzymany przez policjantów
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE