Zabili Dawida dwoma ciosami w plecy! W środę bliscy pożegnają 23–latka. Zostanie pochowany w Wysokiej

2021-01-26 20:35

Dwa ciosy w okolice prawej i lewej łopatki otrzymał 23–letni Dawid P. Chłopaka zabili dwaj mężczyźni w podobnym wieku. Wspólnie z zamordowanym, brali udział w spotkaniu towarzyskim, w jednym z bloków przy ul. Stachiewicza. To właśnie wtedy pobili i zaszlachtowali chłopaka. Zakrwawiony Dawid został znaleziony na klatce schodowej. Stracił przytomność, gdy próbował uciec swoim zabójcom. Śledczy już przesłuchali Bogusława H. ( 25 l.) i Marcina P. ( 26 l.). Obu przedstawili zarzut udziału w pobiciu z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Grozi im kara nie mniejsza niż 8 lat pozbawienia wolności, 25 lat pozbawienia wolności lub dożywocie.

Tragiczny finał imprezy na krakowskich Azorach! W niedzielę na klatce schodowej jednego z bloków przy ul. Stachiewicza został znaleziony zakrwawiony młody mężczyzna. Przybyła na miejsce ekipa z pogotowia ratunkowego niestety nie zdołała uratować jego młodego życia. Nastąpiło intensywne krwawienie do jamy opłucnej. Dawid skonał. 

23– letni Dawid P. posiadał rany kłute ciała i w wyniku tych obrażeń nastąpił jego zgon – informuje prokurator Janusz Hnatko, rzecznik prasowy PO w Krakowie. 

Jak udało nam się dowiedzieć, podczas imprezy doszło do pobicia Dawida. Chłopak został zaatakowany przez Bogusława H. i Marcina P. Gdy chciał uciec swoim oprawcom, oni ugodzili go nożem. Dawid P. otrzymał dwa ciosy o okolice łopatek. 

Nie chciałem wcześniej publikować w jakich okolicznościach zginął Dawid, dopóki nie będę  miał konkretów z policji. Nie wszyscy wiedzą, Dawid został zamordowany nożem. Sprawcy zostali zatrzymani (…) zawsze i wszędzie widziałem Cię uśmiechniętego i pozytywnie nakręconego…spoczywaj bracie w spokoju a ten s(…), co Ci to zrobił zdechnie w pierdlu, obiecuję Ci to!!! – napisał na facebooku brat zamordowanego Dawida

Pogrzeb zamordowanego Dawida odbędzie się w środę o godzinie 13.00 w kościele parafialnym w Wysokiej k. Kalwarii Zebrzydowskiej, skąd pochodził. 

Krakowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo 23-latka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE