Atak nożownika

i

Autor: Małopolska Policja

Zabójstwo w Krakowie, nie żyje 40-latek. Ujawniono makabryczne szczegóły

2020-02-28 8:37

Służby ujawniły makabryczne szczegóły zbrodni, do jakiej doszło w czwartek, 27 lutego w krakowskim Prokocimiu. Policja zatrzymała też podejrzanego o zaatakowanie nożem 40-letniego mężczyzny, który zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

Tragedia rozegrała się w czwartek w godzinach wczesnopopołudniowych. Do ośrodka zdrowia przy ulicy Teligi w Krakowie zgłosił się mężczyzna w wieku 40 lat, który miał liczne rany kłute klatki piersiowej, tułowia i pleców. Lekarze natychmiast podjęli akcję ratunkową, a poszkodowany trafił na stół operacyjny.

- Niestety pomimo wysiłków lekarzy, 40-latek zmarł - poinformował w czwartek mł. insp. Sebastian Gleń z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania podejrzanego o atak i już kilka godzin później zatrzymany został 43-letni mężczyzna - kolega ofiary. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, mężczyźni najprawdopodobniej spożywali razem alkohol w jednym z mieszkań przy ulicy Teligi.

- Mundurowi, którzy przybyli na miejsce i dokonali oględzin, odnaleźli w mieszkaniu oraz na klatce schodowej ślady krwi - poinformowała Gazeta Krakowska.

Zatrzymany 43-latek ma zostać przesłuchany jeszcze w piątek. Policja nie ujawnia czy, i jakie usłyszy zarzuty.

Prezydent mnie potrącił i uciekł