Panika w Małopolsce? Kolejna osoba trafiła do izolatki! To koronawirus?

2020-02-27 16:43
Koronawirus, czy Grypa? Czego powinniśmy obawiać się bardziej?
Autor: Pixabay/DarkoStojanovic/Zdjęcie poglądowe Koronawirus, czy Grypa? Czego powinniśmy obawiać się bardziej?

Kolejna osoba z podejrzeniem koronawirusa trafiła do szpitala. Kobieta zgłosiła się wczoraj wieczorem na dyżur w chrzanowskim szpitalu krakowska spółka OPC Całodobowa Opieka Medyczna. Jak podaje wiceprezes placówki obecnie przebywa na oddziale zakaźnym w Olkuszu.

O nowym podejrzanym przypadku poinformował portal przełom.pl. Jak czytamy do szpitala OPC Całodobowa Opieka Medyczna w Chrzanowie zgłosiła się kobieta, która zgłosiła się do placówki z objawami przypominającymi zakażenie koronawirusem. - Skarżyła się na wysoką temperaturę i inne objawy grypowe. Twierdziła, że przyleciała z Mediolanu - informuje Przegląd Olkuski.

Jak poinformował wiceprezes zarządu OPC Wojciech Pabian kobieta przyjechała do szpitala 26 lutego około godz. 19.00. - Została skierowana do szpitala w Olkuszu, na oddział zakaźny - mówi Pabian. Jednak władze olkuskiego szpitala nie potwierdzają na ten moment tych doniesień.

Więcej o sytuacji w Polsce w związku z koronawirusem w naszej relacji na żywo >>> Koronowirus w Polsce? Ważny komunikat ministra zdrowia! [RELACJA NA ŻYWO]

Biedroń chce jechać do Chin. Nie boi się koronawirusa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE