Kuzyn zabił Rafała w sylwestra. Mieli grać w gry komputerowe. W ostatnią drogę wyruszył z bliskimi [ZDJĘCIA]

2022-01-19 11:55
Zamordowany w sylwestrową noc Rafał B. został pochowany na Grębałowie
Autor: SUPER EXPRESS Rafał B. Fufol został zamordowany w Sylwestra

Po niemal dwóch tygodniach rodzice, krewni i przyjaciele pożegnali Rafała ( † 28 l.) zamordowanego w Sylwestra na os. Piastów. Młody mężczyzna otrzymał cios nożem z rąk swojego kuzyna. Michał B. ( 36 l.) usłyszał zarzut zabójstwa i został tymczasowo aresztowany.

Z uwagi na pandemię COVID-19 i dużą liczbę zmarłych, w Krakowie na pogrzeb trzeba czekać około dwóch tygodni. Tak też było w przypadku Rafała B. Najbliższa rodzina pożegnała zamordowanego 28–latka dopiero pod koniec ubiegłego tygodnia. Jego śmierć była dla wszystkich zaskoczeniem, podobnie jak jej okoliczności.

Rafał w sylwestrową noc grał ze swoim kuzynem Michałem w gry komputerowe. Zginął od ciosu nożem

Przypomnijmy, Rafał wraz z kuzynem wspólnie spędzali sylwestrową noc w mieszkaniu 36–letniego Michała. Mieli grać w gry komputerowe. Nie wiemy co dokładnie wydarzyło się pomiędzy krewnymi około godziny 22.00.

Przeczytaj koniecznie: Tragedia w Mistrzejowicach: Michał zabił kuzyna podczas grania na komputerze [NOWE FAKTY]

Prawdopodobnie doszło do sprzeczki, podczas której starszy kuzyn zadał młodszemu cios nożem kuchennym. Śledczy ustalają przebieg wydarzeń. Niestety cios okazał się śmiertelny. 2 stycznia krakowski sąd, w oparciu o zebrany materiał dowodowy, przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej Kraków-Nowa Huta i zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na 3 miesiące. Michałowi B. grozi dożywocie. Poniżej zdjęcia grobu Rafała B., który został zasypany kwiatami przez jego bliskich i znajomych.

Zobacz zdjęcia: Tragedia w Mistrzejowicach: Michał zabił kuzyna podczas grania na komputerze

Sonda
Jaka kara powinna być za morderstwo?
Rafał B. "Fufol" zginął w Sylwestra z rąk kuzyna. Został pochowany na Cmentarzu Grębałowskim.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE