Groza na przejeździe kolejowym

Zignorowała znak STOP i wjechała wprost pod pociąg! Straszny wypadek w Andrychowie

2022-12-21 10:09

Fatalny błąd kierującej samochodem mógł się dla niej skończyć tragicznie. Kobieta wjeżdżając na przejazd kolejowy w Andrychowie zignorowała znak STOP i doprowadziła do zderzenia z pociągiem. Przeżyła, ale została poszkodowana i trafiła do szpitala. Tego samego dnia w Andrychowie doszło do potrącenia pieszego przez pociąg. Również w tym przypadku konieczna była hospitalizacja.

Andrychów. Zignorowała znak STOP i wjechał wprost pod pociąg. Kierująca trafiła do szpitala

Bardzo groźne zdarzenie w Andrychowie (powiat wadowicki)! We wtorek, 20 grudnia około godz. 5.00 rano, na przejeździe kolejowym przy ul. Powstańców Warszawy samochód osobowy zderzył się z pociągiem. Przejazd był oznaczony zarówno "krzyżem św. Andrzeja", jak i znakiem STOP. Mimo tego kobieta prowadząca auto wjechała pod nadjeżdżający pociąg. Przeżyła, jednak została poszkodowana i trafiła do szpitala. Prowadzony przez nią opel został doszczętnie zniszczony. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia, a przede wszystkim przyczyny, z powodu której kierująca nie zastosowała się do znaków drogowych.

Drugi wypadek w Andrychowie. Tym razem pociąg potrącił pieszego

Tego samego dnia, na ul. Tkackiej w Andrychowie doszło do kolejnego zdarzenia z udziałem pociągu. Tym razem poszkodowany został pieszy, który około godz. 17.00 został potrącony w okolicach mostu nad rzeką Targaniczanką. Również w tym przypadku konieczna była hospitalizacja. Mężczyznę do szpitala zawiozła karetka pogotowia ratunkowego. Policja wyjaśnia, czy poszkodowany padł ofiarą wypadku, czy próbował odebrać sobie życie.

Sonda
Czy Polacy są dobrymi kierowcami?
Cztery samochody zderzyły się w Rzeszowie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany