Kim jest denat?

Zwłoki mężczyzny wyłowione z potoku. Makabryczne znalezisko w Zakopanem

2022-10-03 11:54

W poniedziałek, 3 października policja otrzymała zgłoszenie o odnalezieniu zwłok mężczyzny w Zakopanem. Znajdowały się one w potoku, w pobliżu Krupówek. Jak przekazał nam asp. szt. Roman Wieczorek, oficer prasowy KPP Zakopane, tożsamość denata, ani przyczyna jego zgonu nie są jeszcze znane. Przy mężczyźnie nie znaleziono żadnych dokumentów.

Zwłoki mężczyzny wyłowione z potoku w Zakopanem. Jak zginął mężczyzna?

Makabryczne znalezisko w Zakopanem! W poniedziałek, 3 października, około godz. 10.00 policja została poinformowana o zwłokach mężczyzny, które znajdowały się w potoku, w pobliżu Krupówek. Ciało zostało wyłowione z wody dzięki pomocy strażaków. Jak przekazał nam asp. szt. Roman Wieczorek, oficer prasowy KPP Zakopane, tożsamość denata nie jest jeszcze znana, ponieważ nie znaleziono przy nim żadnych dokumentów. Przeprowadzone przez śledczych oględziny zwłok wskazują na to, że mężczyzna miał około 50 lat. Nie wiadomo jednak, czy jest on mieszkańcem Podhala, czy turystą. Zgodnie z decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone i będzie poddane badaniu w prosektorium. Dopiero po uzyskaniu wyników tych badań będzie można określić przyczynę zgonu mężczyzny. Na ten moment śledczy nie wykluczają żadnego z potencjalnych scenariuszy. Rozważane są między innymi: przypadkowe utonięcie wynikające z nieszczęśliwego wypadku, śmierć wynikająca z przypadłości zdrowotnych oraz udział osób trzecich. Być może pomocne w rozwiązaniu zagadki zgonu mężczyzny okażą się rozmowy policjantów ze sprzedawcami z okolicznych straganów, a także nagrania z kamer monitoringu. 

Sonda
Czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Pogrzeb Franciszka Pieczki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają