26-letnia Natalia została zamordowana? Odnaleziono jej ciało i zatrzymano jedną osobę

i

Autor: Shutterstock, policja Ciało 26-letniej Natalii S. odnaleziono w piątek, 17 lutego, w Olsztynie, a tamtejsze organy ścigania podejrzewają, że do jej śmierci mogły się przyczynić osoby trzecie

Doszło do zbrodni?

26-letnia Natalia została zamordowana? Jedna osoba zatrzymana po ujawnieniu ciała zaginionej

2023-02-18 18:50

Czy 26-letnia Natalia S. z Olsztyna została zamordowana? Kobieta zaginęła 9 lutego, a jej ciało odnaleziono w piątek, 17 lutego. Okoliczności ich ujawnienia, o których nie mówią na razie śledczy, wskazują, że do śmierci 26-latki mogły się przyczynić osoby trzecie. To nie wszystko, bo prokuratura zatrzymała w związku ze zdarzeniem jedną osobę.

26-letnia Natalia z Olsztyna została zamordowana? Jedna osoba zatrzymana

Ciało 26-letniej Natalii S. odnaleziono w piątek, 17 lutego, w Olsztynie, a tamtejsze organy ścigania podejrzewają, że do jej śmierci mogły się przyczynić osoby trzecie, na co wskazują okoliczności ujawnienia jej zwłok. Kobieta zaginęła 9 lutego w rejonie ul. Kołobrzeskiej i jak informuje serwis wiadomosci.gazeta.pl, została znaleziona martwa "w pobliżu miejsca, w którym przebywała w ostatnim czasie". Śledczy wstępnie zaplanowali na weekend sekcję zwłok 26-latki i zatrzymali już w tej sprawie jedną osobę. - Trwają czynności, które zmierzają do ustalenia, w jakim charakterze ta osoba zostanie przesłuchana - mówi Daniel Brodowski z Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, którego cytuje serwis wiadomosci.gazeta.pl.

To niejedyna zbrodnia, do jakiej miało dojść w Olsztynie w ostatnim czasie - tamtejsza prokuratura wyjaśnia również sprawę domniemanego gwałtu na 34-latce, jakiego miało się dopuścić pięciu mężczyzn: Brutalny gwałt w Olsztynie. Pięciu oprawców i jedna bezbronna kobieta. To, co jej zrobili, nie mieści się w głowie.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
grob Piotra B. Mężczyzny ktory został zastrzelony w barze w Krakowie. Byl przypadkową ofiarą zwyrodnialca
Nasi Partnerzy polecają