Makabryczne odkrycie. W zatopionym aucie znaleziono zwłoki mężczyzny

i

Autor: KPP Kętrzyn Makabryczne odkrycie. W zatopionym aucie znaleziono zwłoki mężczyzny

Mężczyzna nie żyje

Makabryczne odkrycie. W zatopionym aucie znaleziono zwłoki mężczyzny

2022-09-24 20:35

Tragedia w woj. warmińsko-mazurskim. Z zatopionego w stawie auta strażacy wydobyli ciało 47-letniego mężczyzny. Do tego tragicznego zdarzenia doszło w pobliżu drogi wojewódzkiej Kętrzyn-Mrągowo.

W sobotę (24 września) strażacy z Kętrzyna otrzymali wiadomość, że w stawie na terenie zorganizowanego łowiska znajduje się zatopiony samochód. - Auto osobowe było przewrócone do góry kołami, koła wystawały nad powierzchnię wody - poinformował PAP oficer prasowy straży pożarnej w Kętrzynie st. kpt. Kamil Golon. Strażacy weszli do stawu i oprócz samochodu zobaczyli także zatopioną przyczepkę. W samochodzie zauważono mężczyznę, którego strażacy wyciągnęli na powierzchnię. Niestety reanimacja prowadzona przez strażaków nie przyniosła rezultatu. - Służby medyczne, które przyjechały na miejsce stwierdziły zgon 47-latka - podał rzecznik kętrzyńskich strażaków. Na powierzchnię wyciągnięto także samochód. Okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci pracujący pod nadzorem prokuratora.

Czytaj też: Ciągnik wjechał w seicento. Przerażony kierowca mógł tylko patrzeć. Nietypowa kolizja na stacji paliw

Strażacy uratowali malutką sarenkę z siatki

Staw, z którego wydobyto ciało mężczyzny znajduje się w pobliżu drogi wojewódzkiej Kętrzyn-Mrągowo. Według osób obecnych na miejscu zdarzenia nie było widać uszkodzenia ogrodzenia, czy innych śladów, które świadczyłyby o tym, że auto zjechało z drogi do stawu.

Czytaj też: Mężczyzna wyskoczył z promu Stena Spirit. Szokujące ustalenia. Skoczył, bo nie zdążył wysiąść?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają