Wypadek z udziałem łosia w powiecie lidzbarskim

i

Autor: wm.policja.gov.pl Wypadek z udziałem łosia w powiecie lidzbarskim.

Groźny wypadek

Biegnący łoś wbiegł wprost pod samochód! Z volkswagena prawie nic nie zostało!

2022-11-08 12:22

Lidzbarscy policjanci pracowali na miejscu wypadku z udziałem samochodu osobowego i łosia. 64-letni kierowca osobówki zderzył się z łosiem, który wbiegł wprost przed jadący pojazd. Kierowcy na szczęście nic się nie stało. Mundurowi apelują o szczególną ostrożność na drogach znajdujących się przy lesie.

Groźny wypadek w powiecie lidzbarskim

W poniedziałek (7 listopada) około godz. 7:00 na trasie Lejławki Wiekie – Augustyny w gminie Orneta doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego Volkswagen i łosia. 64-letni kierowca, mieszkaniec powiatu braniewskiego jechał sam i nie odniósł żadnych obrażeń. - Z uwagi na uszkodzenia pojazdu, policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu - informuje st. sierż. Beata Szydłowska z Komendy Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i czujności podczas przejazdu drogami, które otaczają lasy. Należy bacznie obserwować pobocze oraz podróżować z prędkością umożliwiającą bezpieczne wyhamowanie i ominięcie zwierzęcia, które nagle pojawi się na drodze.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Osobówka wjechała w pieszych
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany