Gdzie jest Amelia? Policja szuka 15-latki. Matka mówi o znajomym poznanym w internecie

i

Autor: POLICJA Gdzie jest Amelia? Policja szuka 15-latki. Matka mówi o "znajomym poznanym w internecie"

Zaginęła 15-letnia Amelia

Gdzie jest Amelia? Policja szuka 15-latki. Matka mówi o "znajomym poznanym w internecie"

2023-01-06 21:29

Zaginęła 15-letnia Amelia Kiersnowska. Policjanci poszukują mieszkanki Ostródy, która w czwartek (5 stycznia), po powrocie ze szkoły, wyszła ze swojego miejsca zamieszkania. Od tamtej pory nastolatka nie nawiązała z nikim kontaktu. Matka Amelii mówi, że córka być może znajduje się u "znajomego poznanego w internecie".

Zaginęła 15-letnia Amelia Kiersnowska z Ostródy. Nastolatka pojechała do znajomego?

Policjanci poszukują zaginionej 15-letniej mieszkanki Ostródy. W czwartek (5 stycznia), około godz. 15 Amelia Kiersnowska po powrocie ze szkoły wyszła ze swojego miejsca zamieszkania i od tamtej pory nie nawiązała kontaktu. Jak wygląda zaginiona Amelia? Nastolatka ma 158 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, ma włosy falowane za ramiona koloru blond. W nosie założony kolczyk w kształcie podkowy, a na górnym łuku szczęki widoczny aparat ortodontyczny. W dniu zaginięcia ubrana była w bluzę z kapturem i kieszenią na przodzie typu „kangurka” koloru musztardowego, czarne spodnie bojówki koloru czarnego oraz czarne sportowe buty. Amelia miała ze sobą plecak koloru czarnego tzw. worek z logo „karate”

Jak informuje "Gazeta Wrocławska", mama Amelii twierdzi, że jej 15-letnia córka może przebywać we Wrocławiu. Zdaniem matki, dziewczyna pojechała tam, by spotkać się ze znajomym poznanym w internecie. - Osoby posiadające wiedzę na temat opisanego zdarzenia proszone są o kontakt z ostródzką jednostką policji pod numerem: 47 732 42 00 lub numer alarmowy 112 - mówi podkom. Michał Przybyłek z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

CZYTAJ TEŻ: 16-letnia Estera przepadła bez śladu. Zaginęła daleko od domu. "Zagrożenie życia"

Sonda
Czy znałeś kogoś, kto kiedyś zaginął?
Za ten rajd kierowca BMW dostał mandat 7 tys zł
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany