Jaką pogodą marzec pożegna Olsztyn? Czy kwiecień będzie cieplejszy? Sprawdź prognozę!

2020-03-29 18:01 SCH
Pogoda
Autor: Pixabay / Olichel Jaka będzie pogoda w Olsztynie?

Prognoza pogody dla Olsztyna. Jaka będzie pogoda w najbliższym tygodniu? W tym tygodniu rozpocznie się nowy miesiąc. Czy kwiecień przyniesie wiosnę do Olsztyna?

Od kilku dni trwa wiosna, jednak w pogodzie jej nie widać, przynajmniej w Olsztynie. Co prawda zdarzają się pojedyncze dni ze słońcem i ciepłą temperaturą, jednak bardzo szybko temperatura obniża się i utrzymuje na poziomie 3-4 stopni Celsjusza przez kilka dni. Zdarzają się również przymrozki. Czy mieszkańcy Olsztyna mogą liczyć na zmianę w najbliższym tygodniu? Sprawdź!

Pogoda w Olsztynie. Jaka będzie?

W dniach 30 marca - 3 kwietnia pogoda w Olsztynie nie będzie mieć wiele wspólnego z wiosną. Będzie chłodno i pochmurno, z możliwym przelotnym deszczem w czwartek (2 kwietnia). Temperatura od 4 do 8 stopni za dnia. W nocy znowu przymrozki.

Cieplej zrobi się dopiero w piątek, kiedy słupki rtęci w Olsztynie pokażą nawet 12 stopni powyżej zera. Tego dnia będzie jednak pochmurno. Pogoda nie będzie sprzyjać zatem spacerom, choć i tak obecnie najbezpieczniej jest pozostać w domu.

Jak na razie ciepłej, wiosennej aury na horyzoncie nie widać. W kolejnych dniach mają się nasilić opady deszczu.

Koronawirus Ostróda

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.