Koronawirus na Warmii i Mazurach. Ile jest dziś zakażeń? [RAPORT, 16 września]

2020-09-16 13:49 SCH
Szpital zakaźny w Ostródzie
Autor: PAWEŁ KICOWSKI/SUPER EXPRESS Szpital zakaźny w Ostródzie

Koronawirus na Warmii i Mazurach nie odpuszcza. Środa (16 września) była kolejnym dniem z kilkunastoma nowymi przypadkami zakażenia w naszym regionie. Najgorsza sytuacja jest obecnie w Olsztynie. W całym województwie warmińsko-mazurskim już 1111 osób zachorowało na COVID-19. Sprawdź szczegóły!

Koronawirus na Warmii i Mazurach. 13 nowych zakażeń w środę 16.09.2020

Nowe zakażenia koronawirusem na Warmii i Mazurach. Spośród 13 przypadków odnotowanych w ciągu ostatniej doby, ponad połowa jest z Olsztyna. Pozytywne wyniki testów miało 7 osób: młoda kobieta, młody mężczyzna, dwie kobiety i dwóch mężczyzn w średnim wieku, starszy mężczyzna. W sumie już 149 osób z Olsztyna zachorowało na COVID-19. To najwięcej w całym województwie warmińsko-mazurskim.

Pozostałe zakażenia ze środy (16 września) dotyczą mieszkańców powiatów: olsztyńskiego (młoda kobieta, młody mężczyzna), działdowskiego (młody i starszy mężczyzna), ostródzkiego (starsza kobieta) i iławskiego (młoda kobieta). W sumie już 1111 osób z Warmii i Mazur zachorowało na koronawirusem.

Koronawirus na Warmii i Mazurach [AKTUALNE DANE]

W środę (16 września) odnotowano nie tylko 13 nowych zakażeń, ale także tyle samo ozdrowieńców. Są to pacjenci z powiatów: działdowskiego (5), szczycieńskiego (4), Elbląga (2) oraz powiatów elbląskiego i bartoszyckiego (po jednej). W sumie 810 osób na Warmii i Mazurach wygrało walkę z koronawirusem. 9 pacjentów zmarło.

Express Biedrzyckiej - Jacek Jaśkowiak: Skończy się zarzutami karnymi. Morawiecki trafi do więzienia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.