Szkoła - zdj. ilustracyjne

i

Autor: Pixabay Koronawirus u jednej z nauczycielek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Reszlu. Ponad 100 uczniów na kwarantannie.

Koronawirus u nauczycielki w Reszlu! Ponad 100 uczniów na kwarantannie!

2020-09-28 9:00

U nauczycielki Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Reszlu wykryto koronawirusa. Dyrekcja placówki poinformowała, że w związku z zakażeniem COVID-19 u jednej z pracownic, szkoła przechodzi na hybrydowy tryb pracy. Kwarantanną objętych zostało 125 uczniów oraz 10 nauczycieli wraz z rodzinami.

Koronawirus w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Reszlu. COVID-19 wykryto u jednej z nauczycielek. W związku z zakażeniem, placówka od poniedziałku (28 września) przejdzie na hybrydowy tryb pracy. - Uprzejmie informujemy, że decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa w szkole, od 28 września 2020 do 2 października 2020 zmieniamy harmonogram pracy szkoły - poinformowała dyrekcja szkoły.

Hybrydowy system pracy szkoły dotyczy budynku szkolnego przy ulicy Chrobrego 5a. Klasy IV a, V a, VI a, VI b, VI c, VIII a, VIII b – uczniowie będą uczyć się stacjonarnie w szkole. Klasy IV b, VI d, VII a, VII b, VII c - uczniowie przechodzą na pracę zdalną. W dniach 28 września 2020 – 2 października 2020 zarówno nauczanie stacjonarne, jak i zdalne obowiązuje według dotychczasowego, przyjętego we wrześniu planu pracy.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Tym razem będzie łatwiej? Zapomnij

Pytanie 1 z 10
Która z tych linii granicznych jest najdłuższa?
TO SIĘ DZIEJE! Wojna w Europie. Wojska Azerbejdżanu zaatakowały Armenię. Wśród rannych kobiety i dzieci