Kozłowo: Małżeństwo za kratami po domowej awanturze. Pogrążył ich telefon od krewnego

Areszt, więzienie
Autor: Pixabay Młode małżeństwo trafiło do więzienia po telefonie od krewnego. Para była poszukiwana listami gończymi.

Nidziccy policjanci podczas jednej z interwencji domowej na terenie gminy Kozłowo (woj. warmińsko-mazurskie), zatrzymali małżeństwo poszukiwane listami gończymi przez sądy w Zamościu. Po interwencji zgłoszonej przez krewnego kobiety, 27-latka i 33-latek najbliższe dni spędzą w zakładach karnych.

W poniedziałek, 19 kwietnia, około godz. 21:00 dyżurny nidzickiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury w jednym z domów na terenie gminy Kozłowo.

Interweniujący policjanci ustalili, że policję zawiadomił krewny, który otrzymał niepokojący telefon od swojej siostrzenicy. Jak ustalono, w domu miała miejsce sprzeczka między nietrzeźwymi małżonkami.

Ze sprawdzenia w policyjnych systemach wynikało, że zarówno 27-letnia kobieta, jak i 33-letni mężczyzna są poszukiwani na podstawie listów gończych wydanych przez sądy w Zamościu.

- Para została zatrzymana i noc spędziła w policyjnych celach, aby następnego dnia doprowadzić ich do zakładów karnych, celem odbycia zasądzonych kar pozbawienia wolności - informuje sierż. Alicja Pepłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zamienił życie Barbary w piekło! Nękał ją, aż w końcu ZABIŁ! Wyrok sądu ws. stalkera z Mrągowa

Przebrał się za policjanta i terroryzował okolice z bronią w ręku
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE