Tragiczny wypadek w miejscowości Lipniak

i

Autor: Pixabay Tragiczny wypadek w miejscowości Lipniak. Siano przygniotło 69-latka.

Lipniak: siano przygniotło 69-latka! TRAGICZNY WYPADEK podczas prac polowych

2020-06-16 17:31

Tragiczny wypadek w miejscowości Lipniak (woj. warmińsko-mazurskie). 69-letni mężczyzna podczas prac polowych został przygnieciony przez balot siana. Niestety, pomimo udzielenia poszkodowanemu pomocy medycznej, 69-latek zmarł. Policjanci przypominają o zachowaniu ostrożności podczas trwającego sezonu prac polowych.

Śmiertelny wypadek w miejscowości Lipniak

W poniedziałek (15 czerwca) kilka minut po godzinie 20 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy został powiadomiony, że w miejscowości Lipniak w gminie Rozogi doszło do nieszczęśliwego wypadku podczas wykonywania prac polowych. Na miejsce zgłoszonej interwencji pojechali policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego.

- Funkcjonariusze ustalili, że 69-letni mieszkaniec gminy Rozogi podczas załadunku siana na przyczepę ciągnika został przygnieciony przez balot siana - mówi sierż. Izabela Cyganiuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.

Na miejsce przyjechała również załoga karetki pogotowia, która udzieliła poszkodowanemu mężczyźnie pomocy medycznej. Niestety 68-latek zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

Trwa sezon prac na polu. Policjanci apelują o ostrożność

Trwa sezon zaawansowanych prac polowych. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności przy ich wykonywaniu. Chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie.

Funkcjonariusze apelują również o rozwagę, zachowanie trzeźwości, przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz zwrócenie szczególnej uwagi na najmłodszych, którzy już za kilka dni rozpoczną wakacje. Nie tylko dorośli, ale przede wszystkim dzieci, narażone są na wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwa, jakie niesie za sobą pracą na gospodarstwie rolnym.

QUIZ. Stanisław Bareja zmarł 34 lata temu. Znasz cytaty z jego filmów? Co pamiętasz z jego komedii?

Pytanie 1 z 15
Jakie charakterystyczne słowa wypowiada bohater Jerzego Dobrowolskiego w "Nie ma róży bez ognia"?
Patryk Vega ujawnia, kto jest na taśmach afery podkarpackiej #HOT