Majówka 2021. Sklepy otwarte w majówkę w Olsztynie. Gdzie zrobimy zakupy 1 i 3 maja?

Zakupy - zdj. ilustracyjne
Autor: Pixabay Majówka 2021. Sklepy otwarte w majówkę w Olsztynie. Gdzie zrobimy zakupy 1 i 3 maja?

Majówka 2021 już w ten weekend! Które sklepy będą otwarte w Olsztynie w pierwszy weekend maja? Większość z nas pamięta o nadchodzących dniach wolnych od handlu. Zawsze jednak trafi się coś, o czym zapomnimy i trzeba to natychmiast kupić. Gdzie zrobimy zakupy w majówkę 2021 w Olsztynie? Sprawdźcie, które sklepy będą czynne, a które zamknięte!

Sklepy otwarte w majówkę 2021 w Olsztynie

W tym roku 1 i 3 maja wypadają w sobotę oraz poniedziałek. Z kolei 2 maja to niedziela niehandlowa. Przez wszystkie trzy dni majówki zdecydowana większość sklepów w Olsztynie, a także w całej Polsce pozostanie zamknięta. Polacy nie mają co liczyć na zrobienie zakupów w ulubionych sieciówkach. Są jednak miejsca, gdzie bez problemu będziemy mogli nabyć niezbędne produkty.

W Olsztynie przez całą majówkę 2021 otwarte będą małe osiedlowe sklepy, w których za ladą stanie właściciel. Czynna ma być także część sklepów sieci Żabka, do czego zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Decyzję o otwarciu podejmą w tym przypadku poszczególni właściciele.

Przez całą majówkę czynne będą oczywiście sklepy na stacjach benzynowych. Nie skorzystamy natomiast z usług marketów wielkopowierzchniowych, takich jak Biedronka, Lidl, Tesco, Carrefour czy Auchan. Zostaną one otwarte dopiero we wtorek, 4 maja.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Do Warmii i Mazur trafi gigantyczna kasa! Co powstanie z europejskich pieniędzy?

Miley Cyrus w 8. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajmo!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE