Mazury niczym Australia. Niecodzienny widok. Na drodze siedział kangur!

2021-09-21 14:18
Kangur na środku drogi
Autor: Youtube screen / Gizycko.info W miejscowości Gorazdowo na Mazurach, kierowca spotkał na środku drogi... kangura.

Mazury to kraina jezior i lasów, w których kryje się wiele zwierząt. Mało kto jednak spodziewa się tutaj... kangura. Bardzo mocno zaskoczony musiał być pewien kierowca, który w miejscowości Gorazdowo niedaleko Giżycka podczas jazd zauważył... kangura. Nagrał on film z tego nietypowego spotkania.

Policjanci często przestrzegają kierowców, aby podczas jazdy zwracali uwagę nie tylko na innych kierowców i pieszych, ale także na zwierzęta, które nie wiedzą, czym są przepisy ruchu drogowego i bez zastanowienia potrafią wbiegać na drogę. Wielokrotnie zdarzały się sytuacje, że prosto pod koła pędzącego samochodu wbiegały psy, koty, a także sarny, łosie czy dziki. Ilu jest jednak kierowców, którzy jadąc polskimi drogami mogli powiedzieć, że przed maską ich samochodu pojawił się... kangur?

Do nietypowego zdarzenia na jednej z mazurskich dróg doszło w niedzielę (19 września). Kierowca przejeżdżający przez miejscowość Gorazdowo (gmina Giżycko) napotkał siedzącego na środku drogi... kangura. Niecodzienne spotkanie uwiecznił na krótkim filmiku, który przesłał portalowi Gizycko.info.

Co ciekawe, straż miejska i policja z Giżycka otrzymała informację o beztrosko skaczącym po okolicy kangurze. Służbom nie udało się jednak odnaleźć zwierzęcia. Okazało się, że kangur uciekł swojemu właścicielowi, który skontaktował się z policją i zobowiązał do odnalezienia zwierzęcia.

Źródło: Giżycko.info

Bobry całują się w wodzie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE