Najbardziej pechowy bank w Polsce jest na Mazurach! ZOBACZ, dlaczego

2020-01-15 13:11 SCH
Napad na bank w Pieckach
Autor: Pixabay Obrabowano bank w Pieckach k. Mrągowa. Był to już drugi napad na placówkę w ciągu kilku miesięcy.

We wtorek (14 stycznia) po południu okradziono placówkę bankową w Pieckach niedaleko Mrągowa. Policja nie podaje, jaka kwota zniknęła z bankowej kasy. Sprawcy napadu są poszukiwani. Co ciekawe, przestępcy wyjątkowo upodobali

Do zdarzenia doszło we wtorek (14 stycznia) po godz. 15 w Pieckach (woj. warmińsko-mazurskie). Policjanci z Mrągowa otrzymali zgłoszenie ok. pół godziny później. Z relacji zgłaszającego wynika, że do banku wszedł mężczyzna i zażądał oddania pieniędzy. Kiedy je dostał, uciekł z budynku. - Trwają czynności śledcze, przesłuchania, zbieranie śladów - informuje Dorota Kulig, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie.

Nie wiadomo, czy mężczyzna był uzbrojony. Być może miał wspólnika. Co ciekawe, to już drugi raz w ciągu kilku miesięcy, kiedy obrabowano bank w Pieckach. Poprzedni raz miał miejsce w sierpniu ubiegłego roku. Wówczas dwaj zamaskowani sprawcy zastraszyli kasjerki przedmiotem przypominającym broń, zabrali gotówkę i uciekli samochodem. Pomimo zarządzenia policyjnych blokad na drogach, przestępców nie udało się zatrzymać.