Najgorsza wyprowadzka w Polsce. Pijacka szarża kradzionym Passatem! [ZDJĘCIA]

2020-07-31 12:40 SCH
Pijany 18-latek przewoził rzeczy kradzionym passatem
Autor: wm.policja.gov.pl Na Mazurach pijany 18-latek przewoził rzeczy kradzionym passatem.

Młodzieńczy bunt dziecka to bardzo trudny czas zarówno dla samego nastolatka, jak i rodzica. 18-letni mieszkaniec gminy Budry na Mazurach tak bardzo pokłócił się z ojcem, że postanowił wyprowadzić się z domu. Chłopak bardzo starał się wyrwać z rodzinnego gniazda, jednak za każdym razem pakował się w kłopoty. Bezradny okazał się być, gdy do kontroli drogowej zatrzymała go węgorzewska policja.

Rodzinna awantura zakończona... wyprowadzką

Pewien 18-letni mieszkaniec gminy Budry na Mazurach pokłócił się z ojcem. Awantura wzburzyła nastolatkiem tak bardzo, że chłopak chciał wyprowadzić się z domu. Na drodze do przeprowadzki pojawił się poważny problem, mianowicie brak samochodu. Tego dnia 18-latka nie trzymały się dobre pomysły. Chłopak postanowił... ukraść auto.

Ze spakowanym bagażem na plecach 18-latek rozpoczął poszukiwania samochodu. W pobliskiej miejscowości znalazł otwartego Volkswagena Passata z kluczykami w środku. Skradzionym autem młodzian wybrał się do Węgorzewa. Nie był to jednak jego dobry dzień, ponieważ po drodze młody kierowca... urwał jedno koło. Nic to dla zdeterminowanego nastolatka!

Po pijaku kradzionym samochodem

Po chwili 18-latek znalazł kolejne auto i znowu był to volkswagen. Niestety polo, do którego wsiadł zbuntowany nastolatek, miało mało paliwa. Na tym nie koniec pecha mieszkańca gminy Budry. Po zatankowaniu na jednej z węgorzewskich stacji, pojazd do kontroli zatrzymała policja. Na domiar złego okazało się, że mężczyzna miał w organizmie blisko promil alkoholu.

- 18-latek usłyszał zarzuty krótkotrwałego użycia pojazdów i jazdy pod wpływem alkoholu. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności - mówi asp. Agnieszka Filipska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie.

Pijany 18-latek jechał kradzionym autem
Autor: wm.policja.gov.pl Pijany 18-latek z gminy Budry na Mazurach jechał kradzionym samochodem.
Półnagie gwiazdy disco polo smażą się na słońcu... Gorące wideo!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.