Filmy na święta

Nie tylko "Kevin sam w domu". Co oglądać w święta? Najlepsze propozycje w tv [Galeria]

2022-12-23 5:00

Boże Narodzenie to czas, w którym wielu z nas wreszcie będzie mieć chwile wolnego. Niektórzy chętnie spędzają święta przed telewizorem. Co warto obejrzeć w święta? Z naszego artykułu dowiesz się, że oferta telewizyjna na Boże Narodzenie to nie tylko "Kevin sam w domu" i kolędy. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Dla wielu z nas będzie to czas na chwilę odpoczynku i wytchnienia. Wigilię oraz Boże Narodzenie będziemy chcieli spędzić w rodzinnym gronie. Większość z nas 25 i 26 grudnia będzie mieć wolne od pracy. Pojawia się pytanie, co robić w tych dniach. Jedną z możliwości będzie oglądanie telewizji razem z najbliższymi.

Boże Narodzenie to czas, w którym nasze ulubione programy telewizyjne w większości przypadków nie będą emitowane. Ich miejsca zajmą koncerty z kolędami, a także filmy. Co obejrzeć w święta w telewizji? Wybraliśmy dla Was najciekawsze propozycje, które pojawią się w polskiej tv w dniach 24-26 grudnia. Na naszej liście nie zabraknie zarówno świątecznych klasyków, które rokrocznie cieszą się dużą popularnością i oglądalnością. Podpowiadamy jednak, że w święta polskie stacje telewizyjne oferują nie tylko filmy świąteczne. O tym, co warto obejrzeć w święta w telewizji przekonasz się, przeglądając zdjęcia w poniższej galerii.

Sonda
Macie już gotowe prezenty na święta?
Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Specjalny odcinek świąteczny

Święta BEZ NERWÓW? To możliwe!

Posłuchaj, co radzi Krystyna Mirek, autorka książki "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany