Niezwykły spektakl w lesie! Zwierzęta w akcji. Wszystko się nagrało!

2021-09-23 12:16
Jeleń w Nadleśnictwie Dwukoły
Autor: Nadleśnictwo Dwukoły Facebook

W Nadleśnictwie Dwukoły leśniczemu udało się spotkać jelenia i nagrać zwierzę. - Spotkanie nie było przypadkowe, gdyż byk przez całe rykowisko prowadził największą chmarę łań - piszą leśnicy. Aby móc zobaczyć jelenia podczas rykowiska, należy wstać bardzo wcześnie, bo już o czwartej rano.

Na Warmii i Mazurach leśnikom kilkukrotnie udało się nagrać niesamowite filmiki z udziałem zwierząt. Był już m.in. daniel albinos, całujące się w wodzie bobry czy polujący na ryby rybołów. Teraz w Nadleśnictwie Dwukoły (powiat działdowski) leśnicy wykorzystali czas rykowiska, który przypada na wrzesień. Przypominają jednocześnie, że w tym miesiącu spotkanie jelenia w lesie jest bardziej prawdopodobnie niż zwykle. Jelenia w lesie spotkał pan Wojciech. Leśnicy uwiecznił spotkanie ze zwierzęciem w bliskiej odległości. - Spotkanie nie było przypadkowe, gdyż byk przez całe rykowisko prowadził największą chmarę łań i w każdy chłodny wieczór i poranek wypełniał swoim głośnym rykiem cały kompleks leśny, w którym przebywał - czytamy we wpisie Nadleśnictwa Dwukoły w mediach społecznościowych. Aby spotkać jelenia, pan Wojciech musiał wstać bardzo wcześnie, bo już o godz. 4 rano. Poniżej film z tego niezwykłego spotkania.

Wilk chciał zjeść fotopułapkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE