Obrzydliwe groźby wobec burmistrza Lubawy! "Zamorduję cię za podawanie broni biologicznej"

2021-11-26 14:20
Zamorduję cię za podawanie broni biologicznej
Autor: SHUTTERSTOCK - Zamorduję cię za podawanie broni biologicznej - napisał ktoś anonimowy do burmistrza Lubawy.

Okropny incydent w Urzędzie Miasta w Lubawie (woj. warmińsko-mazurskie). Burmistrz Maciej Radtke otrzymał anonimowego maila. Ktoś nadesłał obrzydliwe groźby wobec burmistrza. - Zamorduję cię za podawanie broni biologicznej w postaci szczepionki mieszkańcom Lubawy - czytamy w treści wiadomości. Dalsza jej część jest jeszcze bardziej makabryczna.

W czwartek, 25 listopada, do Urzędu Miasta w Lubawie, o godz. 21:38 wpłynął anonimowy mail. Jego autor groził burmistrzowi Lubawy. Maciej Radtke udostępnił treść wiadomości na Facebooku. - Macieju Radtke ty złoczyńco, zamorduję cię za podawanie broni biologicznej w postaci szczepionki mieszkańcom Lubawy - czytamy w treści maila. Jak widać, także w Lubawie istnieją antyszczepionkowe nastroje, jednak sposób wyrażnia sceptycznego podejścia do szczepień w tym przypadku jest skandaliczny. Dalsza część wpisu jest jeszcze bardziej makabryczna.

U****ę ci łeb kataną tak że będzie fontanna krwi i udokumentuję to aby inni wiedzieli co ich czeka. Nie ma zgody na żadne przymusowe szczepienia.

Obrzydliwym mailem zajmie się policja

Burmistrz Maciej Radtke skomentował sytuację, pisząc o "najciemniejszym obliczu ludzkiej natury". - W paru zdaniach zawarta jest głupota, strach i nienawiść. No cóż, tacy ludzie również są wśród nas, choć głęboko wierzę, że stanowią nieistotny margines - napisał Radtke i dodał, że programy szczepień w Lubawie nadal będą kontynuowane. Sprawą anonimowego maila zajmie się policja.

Sonda
Czy szczepienia na koronawirusa powinny być obowiązkowe?
Nielegalne paszporty covidowe. Kolejne osoby zatrzymane
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE