Olecko: Uciekał przed policją. Schował się w budzie dla psa

i

Autor: Mohylek/wikimedia.pl/zdjęcie poglądowe Olecko: Uciekał przed policją. Schował się w budzie dla psa

Olecko. Byle dalej od celi! Zamiast do więzienia, wolał trafić do PSIEJ BUDY!

2020-11-17 18:17

Próbował się włamać do mieszkania w Olecku (woj. warmińsko-mazurskie). Jego pech, a szczęście właściciela chciało, że podejrzanego zauważyli sąsiedzi. Kiedy na miejscu zjawiła się policja, mężczyzna wybrał budę dla psa. Więzienia i tak nie udało się uniknąć.

Olecko. Próbował się włamać do mieszkania, wylądował w psiej budzie

Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Olecku otrzymał we wtorek (17 listopada) zgłoszenie dot. próby włamania do jednego z mieszkań. Na miejscu zjawili się mundurowi, którzy ustalili, że szyba w oknie została wybita kamieniem.

Z relacji sąsiadów, świadków próby włamania, wynikało, że mężczyzna zaczął uciekać po tym, jak zorientował się, że ktoś go zauważył. Jak ustalił portal PolsatNews, mężczyzna zaczął biec w stronę posesji przy ul. Kolejowej.

Tym tropem poszli policjanci. Co zastali na miejscu? Mężczyznę, który wyglądał na nich z psiej budy! W środku, na szczęście, nie było psa. Po zatrzymaniu świadkowie potwierdzili, że w budzie siedział mężczyzna, który wybił szybę.

Jak podaje PolsatNews, włamywacz jest 42-letnim mieszkańcem Ełku. Dlaczego schował się w budzie? Po zweryfikowaniu jego danych osobowych, okazało się, że jest poszukiwany listem gończym do odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności.

Spłonął dom, a to co można było z niego uratować - ukradli złodzieje