Olsztyn: Audi wjechało w kobietę! Po pijanemu wbiegła na jezdnię! [MOCNE WIDEO]

2020-10-13 13:22
Potrącenie w Olsztynie
Autor: KMP Olsztyn Potrącenie przy ul. Limanowskiego w Olsztynie. Pijana kobieta wbiegła na jezdnię.

O wielkim szczęściu może mówić 46-letnia kobieta w Olsztynie. W miejscu niedozwolonym przebiegała przez jezdnię i potrącił ją samochód. Zdarzenie wyglądało bardzo poważnie. Na szczęście dla 46-latki, skończyło się na potłuczeniach. Okazało się, że kobieta była pijana. Zobacz nagranie z groźnie wyglądającego potrącenia!

Potrącenie przy ul. Limanowskiego w Olsztynie. Kobieta wbiegła na jezdnię

Do zdarzenia doszło w piątek (9 października) Olsztynie przy ul. Limanowskiego przed godz. 18. 46-letnia kobieta nie zważała ani na duże natężenie ruchu o tej porze, ani na fakt, że w pobliżu jest przejście dla pieszych z sygnalizacją.

46-latka najwyraźniej bardzo się spieszyła i wbiegła na jezdnię. Na jej nieszczęście wpakowała się prosto pod prawidłowo jadące osobowe audi. Siła uderzenia była tak duża, że 46-latkę odrzuciło na kilka metrów do przodu.

Wbiegła pod samochód w Olsztynie

Potrącona kobieta wyleciała w powietrze i nic jej się nie stało. To cud

Na pomoc kobiecie przyszli przypadkowi przechodnie, a także kierująca autobusem miejskim i kierowca osobowego audi, który uderzył w 46-latkę. Na miejscu zdarzenia pojawiły się służby ratunkowe: policja, straż pożarna oraz karetka pogotowia.

46-letnia kobieta była kompletnie pijana, co potwierdziło badanie policyjnym alkomatem. Miała 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta została przetransportowana do szpitala, gdzie po obserwacji medycznej okazało się, że mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, nic poważnego się jej nie stało. Policjanci za spowodowanie kolizji drogowej na 46-letnią kobietę nałożyli mandat karny w kwocie 500 zł.

Komunikacja miejska w Olsztynie. Co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 10
Kiedy dokładnie tramwaje wróciły na ulice Olsztyna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE