Morderstwo w Olsztynie! Ciało znaleziono przy ul. Synów Pułku. Co ustaliła prokuratura?

2020-12-31 13:10
Ul. Synów Pułku w Olsztynie
Autor: Google Street View Przy ul. Synów Pułku znaleziono ciało młodego mężczyzny.

Makabryczne odkrycie w Olsztynie! Na osiedlu Nagórki, przy ul. Synów Pułku przypadkowy przechodzień znalazł ciało młodego mężczyzny. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności śmierci mężczyzny, którego znaleziono w środę (30 grudnia). Sekcja zwłok wyjaśniła, że 33-latek został zamordowany.

W środę (30 grudnia) ok. godz. 10 olsztyńscy policjanci zostali poinformowani o znalezieniu ciała młodego mężczyzny przy ul. Synów Pułku na osiedlu Nagórki. Na miejsce skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą oraz technika kryminalistyki.

Prokurator zdecydował zabezpieczyć ciało do dalszych badań sekcyjnych. Policjanci pracują nad ustaleniem szczegółów śmierci młodego mężczyzny. Sekcja zwłok pozwoliła ustalić, że 33-letnia ofiara została zamordowana.

- W wyniku przeprowadzonych czynności procesowych, w tym sekcji zwłok, udało się ustalić, że 33-letni mężczyzna zmarł w wyniku uderzenia w głowę. Obrażenia wskazują na działanie osób trzecich. Udało się też ustalić tożsamość ofiary - mówi Daniel Brodowski z prokuratury rejonowej Olsztyn-Południe.

ZOBACZ: Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Policja i prokuratura prowadzą teraz działania w celu ustalenia sprawcy morderstwa. To nie pierwsza tajemnicza śmierć w Olsztynie w ostatnich dniach. Tuż przed Bożym Narodzeniem w śmietniku przy ul. Gałczyńskiego znaleziono zwłoki 64-letniego bezdomnego.

CZYTAJ WIĘCEJ: Zbrodnia, która wstrząsnęła Olsztynem. "Zabił mi synka, bo chciał się wyżyć" [ZDJĘCIA]

Gang ożarowski zlecił zabójstwo na Grochowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE