Olsztyn. Śmierć rodzeństwa. WIDEO z wypadku przeraża!

2021-11-14 12:50

W internecie pojawił się film z wypadku w Olsztynie, w którym zginęło rodzeństwo. W czwartek wieczorem ich audi A6 zderzyło się z audi A8 prowadzonym przez 39-latka. Mężczyzna uciekł pieszo z miejsca zdarzenia i był poszukiwany przez policję, ale w piątek zgłosił się do szpitala. Po opuszczeniu placówki został zatrzymany przez mundurowych z Olsztyna.

Olsztyn. Śmierć rodzeństwa. WIDEO z wypadku przeraża!

Do internetu trafił film z wypadku w Olsztynie, w którym zginęło rodzeństwo. W czwartek 11 listopada ok. godz. 19 kobieta i jej starszy brat zawracali audi A6 na skrzyżowaniu ulic Bałtyckiej i Rybaków, gdy zderzyli się z 39-latkiem, który jechał audi A8 ul. Bałtycką w kierunku osiedla Redykajny. 23-latka, która siedziała za kierownicą, i 25-latek zginęli na miejscu, natomiast drugi z mężczyzn uciekł pieszo z miejsca wypadku i był poszukiwany przez policję. Okazało się, że następnego dnia zgłosił się do szpitala w Olsztynie, co nie umknęło uwadze mundurowych. 39-latek został zatrzymany w nocy z piątku na sobotę, tuż po tym jak opuścił placówkę. Wiadomo, że mężczyzna został w sobotę przesłuchany przez śledczych z prokuratury, którzy będą też analizować zapis z kamery monitoringu. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku, w którym zginęło rodzeństwo, nadal wyjaśnia policja w Olsztynie.

Film ze zdarzenia dostępny jest TUTAJ.

Czytaj też: Syn prezydenta Olsztyna wjechał w drzewo po pijaku. Ojciec bagatelizuje: "Niech rzuci kamieniem każdy, kto..."

Czytaj też: Litwinki. Koszmarny wypadek na S7! Dwóch robotników drogowych nie żyje, dwóch rannych [ZDJĘCIA]

Olsztyn. Wstrząsająca śmierć rodzeństwa w wypadku! [ZDJĘCIA]

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Kierowca opla wjechał wprost pod ciężarówkę, zginęła jego żona i córka, a wnuczek i zięć trafili do szpitala
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE