Olsztyn: Wracali z imprezy, wylądowali na drzewie. "Popis" kierowcy na Wańkowicza [WIDEO]

2022-01-18 9:52
Wypadek przy ul. Wańkowicza w Olsztynie
Autor: KMP Olsztyn Wypadek przy ul. Wańkowicza w Olsztynie. Kierowca wracał z zakrapianej imprezy.

Wyjątkową bezmyślnością wykazał się 28-letni kierowca forda w Olsztynie. Mężczyzna wraz z pasażerem wracał z zakrapianej imprezy. Kierujący z dużą prędkością wjechał w drzewo. Do zdarzenia doszło przy ul. Wańkowicza. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

W niedzielę (16 stycznia) około godz. 5:00 przy ul. Wańkowicza w Olsztynie doszło do wypadku drogowego. 28- letni kierowca forda wiózł pasażera. W pewnym momencie, jadąc z dużą prędkością, uderzył w drzewo. Obaj trafili do szpitala z obrażeniami ciała. Jak ustalili policjanci, mężczyźni wracali z zakrapianej imprezy. Kierującemu została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

To nie jedyne niebezpieczne zdarzenie, do jakiego doszło 16 stycznia w Olsztynie. Przy ul. Jagiellońskiej kierowca opla nie ustąpił pierwszeństwa osobom znajdującym się na oznakowanym przejściu dla pieszych i potrącił młodą kobietę, która trafiła do szpitala. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

CZYTAJ WIĘCEJ: Potrącenie w Olsztynie. Kierowca stracił prawo jazdy [WIDEO]

Wypadek na Wańkowicza w Olsztynie. Rozpędzone auto wjechało w drzewo
Sonda
Nowe kary dla pijanych kierowców. Co o nich sądzisz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE