Pijana matka "opiekowała się" niemowlęciem! Policja wezwała ojca. On też był pijany!

2020-09-16 12:48 SCH
Wódka, alkohol
Autor: Pixabay W Olsztynie pijana matka opiekowała się dwumiesięcznym dzieckiem.

W Olsztynie dwumiesięczne dziecko było pod opieką kompletnie pijanej matki. Na miejsce przyjechała policja, która wezwała ojca dziecka, aby zaopiekował się dzieckiem do czasu aż matka wytrzeźwieje. Okazało się, że i ojciec jest pijany. Policjanci musieli więc przekazać niemowlę dopiero bratu ojca.

Olsztyn: Niemowlę "pod opieką" pijanej matki

We wtorek (15 września) kilka minut przed godz. 21:00 do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wpłynęło zgłoszenie dotyczące sprawowania opieki nad niemowlęciem przez pijaną matkę. Pod wskazany adres wysłany został policyjny patrol.

Interweniujący policjanci pod wskazanym adresem zastali kompletnie pijaną 29-letnią kobietę, która opiekowała się 2-miesięcznym niemowlęciem. - Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie nieodpowiedzialnej matki krążą ponad dwa promile alkoholu. Kobieta miała trudności z utrzymaniem równowagi jak również z logicznym wypowiadaniem się - relacjonuje podkom. Rafał Prokopczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Ojciec przyszedł odebrać dziecko. Również był pijany

Funkcjonariusze na miejsce interwencji wezwali ojca dziecka, który przyszedł w towarzystwie swojego brata, ponieważ sam również był pijany i nie mógłby zaopiekować się niemowlęciem.

Dokumentacja z interwencji zostanie teraz przesłana do sądu rodzinnego, który zbada sytuację rodzinną m.in. pod kątem narażenia na niebezpieczeństwo utraty zdrowia bądź życia będącego pod ich opieką dziecka. Jeśli okaże się, że swoim zachowaniem, opiekunowie stworzyli realne zagrożenie dla niemowlęcia może grozić im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Seks na Mariackiej w Katowicach BEZ CENZURY

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.