Pili alkohol, a potem rozegrał się DRAMAT! Skatował znajomego nogą od stołu! [WIDEO]

2020-02-27 12:45 SCH
Skatował znajomego nogą od stołu
Autor: wm.policja.gov.pl W areszcie pod zarzutem usiłowania zabójstwa przebywa 58-letni mężczyzna. Brutalnie pobił znajomego nogą od stołu.

Horror rozegrał się w Miłomłynie (woj. warmińsko-mazurskie) podczas towarzyskiego spotkania zakrapianego alkoholem. 58-letni mężczyzna był brutalny wobec swojego znajomego. Bił go drewnianą nogą od stołu. Bezlitośnie obijał po głowie i całym ciele, powodując liczne złamania. Furiat został aresztowany za usiłowanie zabójstwa.

Do makabrycznego zdarzenia doszło w poniedziałek (24 lutego). Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie ok. godz. 14. otrzymał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny w jednym z mieszkań w Miłomłynie (powiat ostródzki). Jak ustalili policjanci, zachowanie napastnika było wyjątkowo brutalne. Bił pokrzywdzonego drewnianą nogą od stołu po głowie i całym ciele, powodując u niego liczne obrażenia, m.in. złamanie żeber, złamanie kości czaszki i uszkodzenie kręgosłupa.

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o to przestępstwo. Okazał się nim 58-letni mieszkaniec powiatu ostródzkiego. Trafił on do policyjnego aresztu, a następnie został przewieziony do prokuratury. Zebrany w sprawie materiał dowodowy oraz liczne, ciężkie obrażenia pokrzywdzonego sprawiły, że podejrzany usłyszał prokuratorskie zarzuty usiłowania zabójstwa. Tłumaczy Anna Balińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie:

Chciał zabić nogą od stołu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

58-latek został przesłuchany. Jak tłumaczył, nocował u swojego znajomego, wspólnie pili alkohol. W pewnym momencie doszło między nimi do nieporozumienia. Podejrzany przyznał się, że pobił kolegę drewnianą nogą od stołu, ale nie potrafił wyjaśnić, dlaczego to zrobił. Kilkukrotnie zmieniał wersję wydarzeń.

Sąd zastosował wobec 58-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi za kratkami.