Pobili go we własnym mieszkaniu i chcieli WYWIEŹĆ DO LASU! Wszystko przez byłą dziewczynę

Las - zdj. ilustracyjne
Autor: Pixabay Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy wdarli się do właściciela mieszkania i pobili go. Napastnicy zagrozili pokrzywdzonemu, że wywiozą go do lasu.

Piscy policjanci zatrzymali czterech mieszkańców miasta w wieku od 18 do 39 lat, którzy wdarli się do właściciela mieszkania i dotkliwie go pobili. Napastnicy zagrozili pokrzywdzonemu, że wywiozą go w bagażniku do lasu, jeśli zgłosi sprawę na policję. Dlaczego to zrobili? Mężczyźni chcieli w ten sposób odebrać rzeczy należące do byłej dziewczyny właściciela mieszkania.

Do policyjnego aresztu trafiło czterech mieszkańców Pisza w wieku od 18 do 39 lat, podejrzanych o naruszenie miru domowego, pobicie i kierowanie gróźb karanych pod adresem właściciela mieszkania. Śledczy ustalili, że czterech mężczyzn wdarło się do mieszkania pokrzywdzonego i pomimo jego wyraźnego żądania, nie chcieli opuścić lokalu. Kiedy właściciel próbował wyjaśnić, o co chodzi, dwóch z mężczyzn zaczęło go bić. Na koniec zagrozili mu, że jeżeli zgłosi sprawę na policję, wywiozą go w bagażniku do lasu. Jak się okazało sprawcy chcieli w ten „nietypowy” sposób, odzyskać rzeczy należące do byłej dziewczyny właściciela mieszkania.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Olsztyn: Wpadł do kantoru i STRZELAŁ do ludzi! Może dostać nawet DOŻYWOCIE. Nowe fakty [WIDEO, ZDJĘCIA]

Zatrzymani mieszkańcy Pisza usłyszeli po kilka zarzutów. Dotyczyły one wdarcia się do mieszkania pokrzywdzonego, pobicia go, narażając na bezpośrednią utratę życia lub zdrowia oraz spowodowania tzw. średniego uszczerbku na zdrowiu. 18-latek usłyszał też zarzut grożenia popełnieniem przestępstwa pozbawienia wolności poprzez wywiezienie do lasu w bagażniku pojazdu. Inny z zatrzymanych mężczyzn podejrzany jest o stosowanie gróźb pobicia, zmuszając właściciela mieszkania do usunięcia z telefonu wiadomości pisanych do byłej dziewczyny.

Decyzją prokuratora wszyscy czterej mężczyźni zostali objęci policyjnym dozorem. Zostali zobligowani do stawiennictwa w Komendzie Powiatowej Policji w Piszu trzy razy w tygodniu. Za popełnione przestępstwa mężczyznom grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ TEŻ: Policjanci z Olsztyna na tropie GANGU narkotykowego! Zatrzymano 7 osób [WIDEO, ZDJĘCIA]

CBŚP na tropie gangu narkotykowego