Wybuchu gazu z butli pod Nidzicą

i

Autor: wm.policja.gov.pl Wybuchu gazu z butli pod Nidzicą. Jedna osoba została poszkodowana.

Pod Nidzicą wybuchł gaz! Jedna osoba w szpitalu!

2021-11-25 14:30

W jednym z domów w miejscowości Szczepkowo – Sołdany (woj. warmińsko-mazurskie) doszło do wybuchu gazu z butli. Poszkodowana została 86-letnia kobieta, która z licznymi poparzeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Działdowie.

W czwartek (25 listopada) kilka minut przed godz. 6:00 policjanci z Nidzicy otrzymali zgłoszenie z miejscowości Szczepkowo – Sołdany (gmina Janowiec Kościelny). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w wyniku rozszczelnienia butli gazowej, na piętrze domu jednorodzinnego doszło do wybuchu gazu. W chwili wybuchu w budynku znajdowało się 6 osób. Jedna z nich, 86-letnia kobieta, doznała licznych poparzeń ciała i trafiła do szpitala w Działdowie. Na miejscu wybuchu pracowali strażacy oraz policjanci, którzy teraz będą wyjaśniać wszelkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Po zakończeniu czynności, decyzją Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, mieszkańcy powrócili do swoich mieszkań. Policjanci przypominają, że najczęściej do wybuchów butli z gazem dochodzi przez ich złe użytkowanie. Eksplozje gazu często bywają tragiczne w skutkach.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Krzysztof zabił schorowaną matkę. "Jakby szatan go opętał". Przyznał się do strasznej zbrodni

Sonda
Czy wiesz, jak należy postępować w czasie pożaru?
Wybuch gazu we wsi Olszewnica Nowa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE