Pod Olsztynkiem zginęła jedna osoba. Droga S 51 zablokowana po wypadku

2021-10-03 16:32
Tragiczny wypadek pod Olsztynkiem
Autor: KMP Olsztyn Do zdarzenia doszło w niedzielę, 3 października. W wypadku zginęła jedna osoba.

Tragiczny wypadek pod Olsztynkiem (woj. warmińsko-mazurskie). Na trasie krajowej S 51 golf zderzył się z BMW. Kierowca volkswagena zginął na miejscu. Drugi z uczestników wypadku trafił do szpitala po interwencji śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Między węzłami Olsztynek Wschód i Olsztynek Zachód trasa jest zablokowana.

W pobliżu zjazdu do miejscowości Olsztynek, na trasie krajowej S 51 doszło do zderzenia golfa i BMW. Kierowca VW zginął na miejscu. Drugi z kierowców został przetransportowany do szpitala helikopterem LPR.

Do wypadku doszło w niedzielę, 3 października, przed południem. - Na miejscu badane są wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia - poinformował PAP podkom. Rafał Prokopczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Prokopczyk dodał, że kierowca jednego z aut, uczestniczących w wypadku zginął na miejscu, a drugiego helikopter LPR przetransportował do szpitala w Olsztynie. Trasa S 51 jest zablokowana między węzłami Olsztynek Wschód i Olsztynek Zachód. Objazd wyznaczono przez miejscowość Olsztynek.

AKTUALIZACJA godz. 16:30

Służby drogowe odblokowały trasę S51 pomiędzy węzłami Olsztynek Wschód a Olsztynek Zachód.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wypadek na trasie Kowalewo - Mikuty. Kierowca w ciężkim stanie!

Tragiczny wypadek pod Olsztynkiem
Autor: KMP Olsztyn Tragiczny wypadek pod Olsztynkiem. Zginęła jedna osoba.
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Śmiertelny wypadek na DK 3
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE