Podejrzany o zabójstwo Filipa uciekł do Wrocławia! Nowe fakty ws. morderstwa w Olsztynie [WIDEO]

2020-10-27 9:00
Zabił Filipa bo chciał się wyżyć
Autor: Paweł Kicowski/Super Express Według nieoficjalnych informacji podejrzany to 32-letni obywatel Gruzji. Filipa miał zaatakować... przez przypadek. Chciał wyżyć się na kimś po kłótni z kobietą.

Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Olsztynie aresztował na 3 miesiące 32-letniego obywatela Gruzji, podejrzanego o zabójstwo Filipa K., który zmarł kilka dni temu w szpitalu, po tym jak otrzymał kilka ciosów nożem. Aslani L. może dostać dożywocie.

Zabójstwo Filipa w Olsztynie. Podejrzanemu Gruzinowi grozi dożywocie

Do zdarzenia doszło 18 października 2020 r. przy ul. Krasickiego w Olsztynie. Jak podkreślił Krzysztof Stodolny, rzecznik prasowy olsztyńskiej prokuratury, szczegółowe okoliczności i przebieg zdarzenia nadal są ustalane.

24 października we Wrocławiu zatrzymano 32-letniego obywatela Gruzji. Podejrzany o zabójstwo Filipa K. jest Aslani L. Prokurator przedstawił Gruzinowi zarzut zabójstwa. Mężczyźnie zarzucono zadanie kilku uderzeń nożem w okolicę lewej strony pleców. Doszło do uszkodzenia płuc i ostrej niewydolności krążeniowo-oddechowej, co doprowadziło do śmierci Filipa K. w olsztyńskim szpitalu 22 października. Aslani L. przyznał się do zarzucanego mu przestępstwa i odmówił udzielania wyjaśnień. Grozi mu dożywocie.

Aresztowanie podejrzanego o zabójstwo Filipa

Zabójstwo Filipa w Olsztynie. CZYTAJ WIĘCEJ:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE