Kibice Stomilu Olsztyn pożegnali tragicznie zmarłego Filipa. "Jeździł z nami po całej Polsce"

2020-10-26 14:45
Zabił Filipa bo chciał się wyżyć
Autor: Reprodukcja Paweł Kicowski/Super Express

Zmarły tragicznie w Olsztynie 27-letni Filip był kibicem miejscowego Stomilu. - [...] jeździł razem z nami za Dumą Warmii po całej Polsce - napisali kibice biało-niebieskich, którzy złożyli w mediach społecznościowych kondolencje rodzinie i przyjaciołom.

Przypomnijmy, że w nocy z 17 na 18 października Filip otrzymał kilka ciosów nożem. Ciało znaleziono przy ul. Krasickiego w Olsztynie. Niestety, po kilku dniach walki o życie, 27-letni mężczyzna zmarł w szpitalu.

CZYTAJ TEŻ: ATAK NOŻOWNIKA w Olsztynie! Podziurawił 27-latka. "Przyjął wiele ciosów"

CZYTAJ WIĘCEJ: Atak nożownika w Olsztynie. Tragiczna informacja od rodziny. 27-letni Filip nie żyje

Dramatyczny apel rodziny Filipa. "Morderca żyje wśród nas"

Rodzina Filipa prosiła o pomoc w poszukiwaniu sprawcy. - Morderca gdzieś się ukrywa, chodzi, żyje wśród nas. To mogło spotkać każdego. Dlatego apeluję do wszystkich mieszkających w okolicy, każdego drobnego przedsiębiorcy, mającego sklepy lub inne działalności - ul. Burskiego, Boenigka, Krasickiego, oraz mniejszych uliczek nieopodal zdarzenia o przejrzenie monitoringu - pisała w mediach społecznościowych krewna 27-latka.

CZYTAJ WIĘCEJ: Olsztyn. Filip zmarł w szpitalu. Został zadźgany nożem. Morderca grasuje na wolności

Policja ma podejrzanego. To on zabił Filipa?

Olsztyńska policja udostępniła z kolei nagranie, na którym widać dwie osoby, mogące mieć związek ze sprawą ataku nożownika na Filipa.

CZYTAJ WIĘCEJ: Olsztyn: Nagranie z nocy ZABÓJSTWA Filipa! "Morderca gdzieś się ukrywa" [WIDEO]

W poniedziałek (26 października) Komenda Miejska Policja w Olsztynie poinformowała o zatrzymaniu podejrzanego o śmiertelne ugodzenie nożem Filipa. To 32-letni mężczyzna, według nieoficjalnych informacji obywatel Gruzji.

CZYTAJ WIĘCEJ: Atak nożownika w Olsztynie. Policja ma podejrzanego! To on zadźgał nożem Filipa?

Zabójstwo w Olsztynie. Jest nagranie

Kibice Stomilu Olsztyn pożegnali zmarłego Filipa

Tragicznie zmarłego Filipa pożegnali kibice Stomilu Olsztyn. 27-latek był fanem piłkarzy "biało-niebieskich". - W minionym tygodniu w tragicznych okolicznościach odszedł od nas Filip, kibic Stomilu Olsztyn z dzielnicy Pieczewo. Filip dopingował Stomil z sektora pierwszego, jeździł razem z nami za Dumą Warmii po całej Polsce. Rodzinie i przyjaciołom składamy szczere kondolencje. Stomilowcy Pamiętają! - czytamy w mediach społecznościowych stomilolsztyn.pl.

Tragiczna śmierć Filipa w Olsztynie. CZYTAJ WIĘCEJ:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE