Zabił Filipa bo chciał się wyżyć

i

Autor: Paweł Kicowski/Super Express Pani Halina, matka zamordowanego Filipa. - Ten morderca odebrał mi najukochańszą osobę, mojego synka.

Atak nożownika w Olsztynie. Policja ma podejrzanego! To on zadźgał nożem Filipa?

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Olsztynie, zatrzymany został 32-latek podejrzewany o śmiertelne ugodzenie nożem w Olsztynie 27-letniego Filipa. Mężczyzna zmarł szpitalu w czwartek (22 października).

Atak nożownika w Olsztynie. Filip zadźgany na śmierć

Do tragedii doszło w nocy z 17 na 18 października. 27-letni Filip otrzymał kilka ciosów nożem. Został znaleziony przy ul. Krasickiego w Olsztynie. Przez kilka dni walczył o życie w szpitalu.

CZYTAJ TEŻ: Atak nożownika w Olsztynie! Podziurawił 27-latka. "Przyjął wiele ciosów"

Niestety, w czwartek (22 października) rodzina poinformowało o śmierci młodego mężczyzny.

CZYTAJ TEŻ: Atak nożownika w Olsztynie. Tragiczna informacja ze szpitala. 27-letni Filip nie żyje

Olsztyn: zabójstwo Filipa. Dramatyczny apel rodziny

Rodzina wystosowała na Facebooku dramatyczny apel o pomoc w odnalezieniu sprawcy brutalnego ataku. - Morderca gdzieś się ukrywa, chodzi, żyje wśród nas. To mogło spotkać każdego - napisała krewna zmarłego Filipa. - Dlatego apeluję do wszystkich mieszkających w okolicy, każdego drobnego przedsiębiorcy, mającego sklepy lub inne działalności - ul. Burskiego, Boenigka, Krasickiego, oraz mniejszych uliczek nieopodal zdarzenia o przejrzenie monitoringu. Jeśli ktoś ma prywatna kamerę, w domu, samochodzie itp. również proszę by sprawdził czy nic się nie nagrało w nocy z 17–18 października. Proszę, pomóżcie nam znaleźć MORDERCĘ !!! Udostępniajcie, może ktoś coś widział lub wie!

CZYTAJ WIĘCEJ: Olsztyn. Filip zmarł w szpitalu. Został zadźgany nożem. Morderca grasuje na wolności

Policja ma podejrzanego. To on zadźgał nożem Filipa?

Przed weekendem olsztyńska policja opublikowała nagranie, na którym widać osoby, mogące mieć wiedzę na temat tego, co dokładnie stało się w nocy z 17 na 18 października w Olsztynie.

CZYTAJ WIĘCEJ: Olsztyn: Nagranie z nocy ZABÓJSTWA Filipa! [WIDEO]

W poniedziałek (26 października) Komenda Miejska Policji w Olsztynie poinformowała o zatrzymaniu mężczyzny podejrzanego o śmiertelne ugodzenie nożem Filipa. Jak udało nam się dowiedzieć z nieoficjalnych informacji, 32-letni mężczyzna podejrzany o atak nożem na Filipa to 32-letni obywatel Gruzji. Podejrzany zostanie dziś przesłuchany.

Zabójstwo w Olsztynie. Jest nagranie
Nasi Partnerzy polecają