Mazury. Pogoda na majówkę 2021. Długoterminowa PROGNOZA na długi weekend

Mazury
Autor: Pixabay Mazury. Pogoda na majówkę 2021. Długoterminowa prognoza dla Mazur.

Pogoda na majówkę 2021 na Mazurach. Jaka będzie pogoda w pierwszy weekend maja na Mazurach? "Kraina Tysiąca Jezior" jest jednym z najchętniej odwiedzanych regionów Polski w majówkę. Na Mazury przyjeżdżają turyści z całego kraju. Decyzją rządu hotele na Mazurach wciąż pozostają zamknięte ze względu na epidemię koronawirusa. Polacy zapewne i tak wybiorą się na krótki urlop na Mazury. Czy pogoda będzie sprzyjać wypoczynkowi nad mazurskimi jeziorami? Zobaczcie prognozę pogody!

Mazury. Pogoda na majówkę 2021. Długoterminowa prognoza

Zbliża się majówka, a wraz z nią - długi weekend, który dla wielu Polaków będzie okazją do krótkiego urlopu. Pogoda na majówkę 2021 na Mazurach interesuje wiele osób, które uwielbiają "Krainę Tysiąca Jezior" ze względu na piękną przyrodę. Mazury to jeden z ulubionych kierunków turystycznych Polaków, ale także i zagranicznych turystów. Majówka 2021 na Mazurach będzie utrudniona z powodu obowiązujących obostrzeń. Mazurskie hotele są zamknięte i od ponad roku są w trudnej sytuacji ekonomicznej.

Z powodu pandemii koronawirusa w Polsce i wprowadzonych obostrzeń, hotele na majówkę pozostaną zamknięte do 3 maja włącznie. Oznacza to, że większość osób spędzi majówkę w domach. Wielu Polaków wybierze się jednak na majówkę na Mazury. Czy będzie im sprzyjać pogoda?

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości. Majówka 2021 na Mazurach prawdopodobnie będzie stać pod znakiem brzydkiej pogody. Niemal przez cały długi, majowy weekend, będzie padać deszcz. O słońcu będzie można pomarzyć. Synoptycy prognozują kilkanaście stopni Celsjusza na termometrach w pierwszych dniach maja, jednak na upały nie ma co liczyć. Przed nami zatem zimna i deszczowa majówka na Mazurach. Aura nie będzie zachęcać do wyjazdów i wypraw nad okoliczne jeziora.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pogoda na majówkę 2021. Oto długoterminowa prognoza IMGW na maj. Będzie pogoda na grillowanie?

Premier Mateusz Morawiecki zarejestrował się na szczepienie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE