Przez niż Mareike pogoda w weekend nas zaskoczy! ZOBACZ prognozę dla Olsztyna!

2020-03-28 6:59 SCH
Pogoda
Autor: Pixabay / Holdmypixels Jaka będzie pogoda w Olsztynie w dniach 28-29 marca?

Prognoza pogody na weekend dla Olsztyna. Jaka będzie pogoda w Olsztynie w sobotę i niedzielę? Czy w dniach 28-29 marca w stolicy Warmii i Mazur będzie ciepło? Sprawdź!

Pogoda w Olsztynie. Od tygodnia w całej Polsce mamy wiosnę. Pierwsze dni tej pory roku bardziej kojarzyły się jednak z zimą. Dni były chłodne, nocą występowały przymrozki, a temperatura w Olsztynie dopiero w ostatnich dwóch dniach przekraczała 10 stopni Celsjusza. Jaka aura będzie towarzyszyć mieszkańcom Olsztyna w najbliższy weekend?

Nad Polskę znad Skandynawii nadciągnie niż Mareike. Przyniesie gwałtowną zmianę pogody. Aktywny, chłodny front atmosferyczny pojawi się w naszym kraju już w nocy z soboty na niedzielę. Zimne masy powietrza pochodzenia arktycznego przyczynią się do dużego spadku temperatury.

Prognoza pogody dla Olsztyna [28-29 marca]

Pogoda w dniach 28-29 marca idealnie wpisuje się w powiedzenie, że "w marcu jak w garncu". Sobota będzie najcieplejszym dniem tygodnia. Możliwe nawet 15 stopni Celsjusza! Pogoda będzie sprzyjać spacerom.

Szkoda tylko, że ze względów bezpieczeństwa i panującej epidemii koronawirusa w Polsce, jedynym słusznym wyjściem jest pozostanie w domu. W nocy z soboty na niedzielę znaczne ochłodzenie. Maksymalnie 2 stopnie i możliwy przelotny deszcz.

Niedziela do spacerów zachęcać już nie będzie. Temperatura gwałtownie spadnie, bo tylko do 4 stopni powyżej zera. Będzie pochmurno, ale bez deszczu. W nocy znowu mróz, nawet do - 4 stopni Celsjusza.

Express Biedrzyckiej - Borys Budka (Super Raport)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.