Olsztyn. Pożar przy ul. Jagiellońskiej! Kilkanaście zastępów straży w akcji

2021-11-29 8:24
Pożar hali w Olsztynie
Autor: Marcin Rudzki / Twitter Pożar hali przy ul. Jagiellońskiej w Olsztynie.

W poniedziałek, 29 listopada, rano wybuchł pożar hali przy ul. Jagiellońskiej w Olsztynie. W ogniu stoi hala warsztatowa. Na miejscu pracuje kilkanaście zastępów straży pożarnej. Walka z żywiołem jest utrudniona, ponieważ w środku znajdują się smary, oleje i lakiery. Na razie nie ma informacji o ewentualnych poszkodowanych.

Pożar hali przy ul. Jagiellońskiej w Olsztynie. Strażacy otrzymali zgłoszenie w poniedziałek, 29 listopada rano. Z ogniem walczy kilkanaście zastępów straży pożarnej. Walka z żywiołem jest utrudniona, ponieważ w środku hali znajdują się oleje, smary i lakiery. Hala warsztatowa, w którym wybuchł pożar ma około 360 metrów kwadratowych. Obecnie nie ma informacji o ewentualnych poszkodowanych.

- O godz. 6:25 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze. Pożarem objęty został budynek warsztatowy o powierzchni 30 m x 12 m.Obecnie na miejscu znajduje się 16 zastępów straży pożarnej. Działania są utrudnione z powodu olejów i smarów w środku. Zagrożony jest budynek mieszkalny w odległości około 8 metrów. Nie ma na ten moment osób poszkodowanych w pożarze - mówi kpt. Adam Rybicki z KM PSP Olsztyn.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pod Nidzicą wybuchł gaz! Jedna osoba w szpitalu!

Sonda
Musiałeś/-aś się kiedyś ewakuować z powodu pożaru?
Ogromny pożarna ul. Jagiellońskiej w Olsztynie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE