Pożar w Szczytnie! Policjanci wyciągnęli z ognia czterech mężczyzn!

2020-08-05 12:35 SCH
Pożar, strażacy
Autor: Pixabay Pożar w jednej z kamienic przy ul. Bohaterów Westerplatte w Szczytnie.

Pożar w jednej z kamienic położnej przy ul. Bohaterów Westerplatte w Szczytnie. Zanim na miejsce przybyli strażacy, na miejsce zdarzenia udali się policjanci, którzy wyciągnęli z płonącego budynku czterech mężczyzn.

Pożar kamienicy w Szczytnie

W poniedziałek (3 sierpnia) tuż przed północą oficer dyżurny szczycieńskiej komendy został powiadomiony o wydobywających się kłębach dymu z kamienicy położonej przy ulicy Bohaterów Westerplatte w Szczytnie. Policjanci przybyli na miejsce zdarzenia potwierdzili, że z piętra budynku wydobywa się dym i rozpoczęli ewakuację mieszkańców. Funkcjonariusze wyprowadzili z pożaru czterech mężczyzn w wieku 50, 52, 56 i 60 lat.

Mundurowi próbowali jeszcze wejść do mieszkania, w którym wybuchł pożar, jednak uniemożliwił im to spadający strop. Na szczęście okazało się, że w mieszkaniu nikogo nie było.  W tym samym czasie na miejsce przybyło 5 zastępów straży pożarnej.

Co było przyczyną pożaru w Szczytnie?

Dzięki sprawnej akcji i dobrej współpracy szczycieńskich służb ratunkowych, żaden z lokatorów nie ucierpiał w pożarze. Z relacji strażaków wynika, że w jednym z mieszkań prawdopodobnie ktoś zaprószył ogień. Obecni na miejscu zdarzenia policjanci powiadomili oficera dyżurnego o potrzebie zapewnienia noclegu trzem z ewakuowanych przez nich mężczyzn. Funkcjonariusze przewieźli pogorzelców do jednego z hoteli położonych na terenie miasta, gdzie spędzili bezpiecznie noc.

Ukradł wkrętarkę w Olsztynie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.