Przerwana libacja w Giżycku. Alkohol na stole, a w wózku 4-miesięczny chłopczyk! Pijana matka trafiła do celi

2021-07-21 11:13
Kieliszek, wódka, alkohol
Autor: Pixabay W Giżycku (woj. warmińsko-mazurskie) 20-letnia kobieta "opiekowała" się czteromiesięcznym dzieckiem, mając półtora promila alkoholu w organizmie.

Kompletnym brakiem odpowiedzialności wykazała się 20-letnia kobieta, która w Giżycku (woj. warmińsko-mazurskie) brała udział w libacji alkoholowej, mając "pod opieką" 4-miesięcznego synka. Badanie alkomatem wykazało, że młoda matka miała blisko półtora promila alkoholu w organizmie. Z libacji 20-latka trafiła prosto do celi, zaś zaniedbanym dzieckiem w szpitalu zajęli się lekarze.

We wtorek (20 lipca) kilkanaście minut po godzinie 22:00 dyżurny giżyckiej komendy otrzymał telefoniczną informację o tym, że trwa libacja alkoholowa z udziałem 20-letniej kobiety, "opiekującej się" czteromiesięcznym dzieckiem.

Policjanci pojechali pod wskazany adres, gdzie zastali dorosłych pijących alkohol. Co więcej, podczas spotkania doszło do kłótni między uczestnikami. Na tym nie koniec "rewelacji". W wózku spał czteromiesięczny chłopczyk.

Nic dziwnego, że kiedy policjanci sprawdzili stan trzeźwości 20-letniej matki, okazało się, że ma ona blisko półtora promila alkoholu w organizmie. Kobieta wraz z dzieckiem trafiła do szpitala. Po konsultacji lekarskiej chłopczyk został przekazany pod opiekę osoby trzeźwej, a 20-letnia matka została zatrzymana w policyjnej celi do wytrzeźwienia. Dziecko w momencie interwencji było zaniedbane, co potwierdził lekarz. Teraz sprawą młodej mamy zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Księży Lasek. Horror podczas prac polowych! 57-latek wciągnięty przez maszynę rolniczą!

Pijana matka na spacerze z niemowlakiem. Miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE