Remonty ulic w Olsztynie! Będą zmiany na drogach i w autobusach

2019-10-17 8:59
Remonty prace drogowe naprawa ulica
Autor: Shutterstock Remonty prace drogowe naprawa ulica

Kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą przygotować się na utrudnienia w ruchu. Wszystko przez remont ulic: Jagiellońskiej i Sielskiej.

Olsztyńscy drogowcy poinformowali, że w czwartek (17 października) ok. godz. 9:00 planowane jest wprowadzenie trzeciego etapu tymczasowej organizacji ruchu na ul. Jagiellońskiej. Zmiana polega na udostępnieniu jednego pasa ruchu ul. Jagiellońskiej w kierunku do centrum oraz skrzyżowania z ul. Wrocławską.

Zamknięta zostanie natomiast część ul. Jagiellońskiej przy markecie Tesco, jak również skrzyżowanie z ul. Wrocławską (od strony Tesco), po których do tej pory odbywał się ruchu samochodowych.

Zmiany będą dotyczyły także komunikacji miejskiej. Szczegółowe informacje na stronie internetowej Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie.

Natomiast w piątek 18 października przy ul. Sielskiej 12b (po drugiej stronie ulicy) będą prowadzone prace związane z rozbudową sieci wodociągowej. W godz. 9:00-14:00 dostawy wody zostanie pozbawiony budynek przy ul. Sielskiej 12c (Sklep Biedronka).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE