Rodzice potwory katowali synka

i

Autor: POLICJA/ FACEBOOK REPRODUKCJA PAWEŁ KICOWSKI / SUPER EXPRESS Rodzice potwory katowali synka

Rodzice potwory katowali synka. Koszmar rozegrał się w pobliżu szkoły policyjnej w Szczytnie

2022-07-02 16:58

Horror w Szczytnie w województwie warmińsko-mazurskim! Michał J. (25 l.) i Michalina P. (22 l.) znęcali się nad swoim zaledwie trzymiesięcznym synkiem. Dziecko w bardzo ciężkim stanie trafiło do szpitala w Olsztynie. Lekarze walczą o jego życie.

Sąsiedzi i znajomi pary ze Szczytna są w szoku. Nie mogą uwierzyć w bestialstwo, jakiego się dopuścili młodzi ludzie.    

- Michał i Michalina poznali się się w maju 2015 roku - mówi pani Joanna, znajoma kobiety. - Normalna para, nigdy bym nie przypuszczała, że mogą zrobić coś tak okrutnego. On pracował w pieczarkarni, ona opiekowała się ich dziećmi. Pierwszego synka urodziła w listopadzie 2018 r. Jest niepełnosprawny – dodaje.

Para mieszkała w wynajętym mieszkaniu w pobliżu Wyższej Szkoły Policji. - Spokojni, uprzejmi, nie było słychać odgłosów imprez – wspomina pan Kazimierz, mieszkaniec osiedla.

Ten sielankowy wizerunek pękł 27 czerwca. Wtedy rodzice przywieźli do szpitala w 3-miesięczne niemowlę. Dziecko miało było nieprzytomne, miało pękniętą czaszkę. Zostało przetransportowane do placówki w Olsztynie, a lekarze zaalarmowali policję.

- Po wstępnej diagnostyce radiologicznej stwierdzono duży uraz mózgu i różnoczasowe zmiany kostne kończyn górnych i dolnych – informuje Maria Dziejowska, ordynator oddziału anestezjologii i intensywnej terapii wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

Starogard Gdański. 10-tygodniowa dziewczynka nie żyje. Została skatowana

Śledczy zatrzymali Michalinę P. I Pawła J. pod zarzutem znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad synkiem i usiłowania jego zabójstwa. Prokurator ustalił, że rodzice mieli tego dokonać w bliżej nieustalonym okresie od 11 czerwca do 27 czerwca 2022 r. i wystąpił o trzymiesięczny areszt tymczasowy dla obojga. Sąd Rejonowy w Szczytnie przychylił się do tego wniosku.

CZYTAJ WIĘCEJ: Chcieli zabić synka, bo nie był dziewczynką? Nowe fakty o horrorze w Szczytnie

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad bliskimi powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE