Twardogłowy chuligan zaatakował toi toi

i

Autor: Olsztynek - oficjalna strona W Olsztynku (woj. warmińsko-mazurskie) "twardogłowy" chuligan zaatakował toi toi.

Co za wstyd!

Ruszył "z byka" na toi toi. "Twardogłowy" chuligan zatrzymany [Wideo]

2023-03-01 7:44

Niecodzienne zdarzenie w Olsztynku. Pewnemu mężczyźnie bardzo przeszkadzał... toi toi stojący w parku. Chuligan "zaatakował" przenośną toaletę, bijąc głową w drzwi, a następnie wywracając toi toi. Sprawca jest już w rękach policji. Nagranie z tego "ataku" znajdziecie w dalszej części artykułu.

Olsztynek. Potraktował toi toi "z byka". Odpowie za chuligański wybryk

To niecodzienne zdarzenie miało miejsce późnym wieczorem 18 lutego w Olsztynku. Pewnemu mężczyźnie ewidentnie "nie spodobał się"... toi toi, który stoi w Parku Sportu, Kultury i Rozrywki w Olsztynku. Chuligan koniecznie chciał przewrócić przenośną. Długo próbował, m.in. atakując toi toi "z byka", aż w końcu udało mu się przewrócić toaletę. Dzięki obsłudze monitoringu Straży Miejskiej w Olsztynku oraz policji udało się ustalić sprawcę tego zdarzenia, który odpowie za ten chuligański wybryk.

Wartość strat wyceniono na ponad 600 złotych. - Policjanci patrolując ulice Olsztynka zauważyli mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi sprawcy, którego wylegitymowali - mówi Paulina Żur z Komendy Miejskiej Policji w Olszynie. Okazał się nim 17-letni mieszkaniec Olsztynka. Młody mężczyzna przyznał policjantom, że tamtej nocy bez powodu zaatakował publiczną toaletę. Swojego skrajnie nieodpowiedzialnego zachowania nie był w stanie logicznie wytłumaczyć. 17-latek wkrótce prawdopodobnie odpowie za zniszczenie mienia. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Polscy skoczkowie zamienili narty na kręgle

Nagranie z chuligańskiego ataku na toi toi w Olsztynku dostępne jest na poniższym filmie.

Sonda
Czy czekasz na wiosnę 2023 i ciepłe dni?