Samochód wyciągnięty z rzeki

i

Autor: OSP Barczewo Ochotnicza Straż Pożarna w Barczewie (woj. warmińsko-mazurskie) interweniowała na rzece Pisa, w związku z zanurzonym po części samochodem osobowym.

Samochód wpadł do rzeki! W środku była wiadomość dla strażaków [ZDJĘCIA]

2021-06-28 9:22

Ochotnicza Straż Pożarna w Barczewie (woj. warmińsko-mazurskie) interweniowała na rzece Pisa, w związku z zanurzonym po części samochodem osobowym. Na szczęście w środku pojazdu nikogo nie było. Była natomiast kartka o treści "Kierowca żyje. Policia wie" (pisownia oryginalna).

W niedzielę, 27 czerwca, Ochotnicza Straż Pożarna w Barczewie interweniowała w miejscowości Stare Wrócikowo nad rzeką Pisą. W wodze był samochód osobowy.  - Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu ustalono, że w rzece Pisa znajduje się samochód osobowy, częściowo zanurzony w wodzie - informują strażacy z OSP Barczewo.

Na szczęście w aucie nie było nikogo, jednak odnaleziona została kartka papieru, na której podróżujący pozostawił informację o treści "Kierowca żyje. Policia wie" (pisownia oryginalna). Działania straży polegały na wydobyciu samochodu z rzeki i przemieszczaniu pojazdu w bezpieczne miejsce, umożliwiające przeprowadzenie czynności dochodzeniowych przez policję.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Mazury: Holował 5-letnią córkę za żaglówką! Śruba złamała jej malutką nóżkę jak zapałkę

Wianki nad Wisłą