Paweł Woicki

i

Autor: Paweł Skraba Paweł Woicki w stabie reprezentacji Polski siatkarzy trenera Vitala Heynena.

Siatkarz Indykpolu AZS Olsztyn ponownie w reprezentacji Polski

2020-05-23 14:59

Paweł Woicki ponownie będzie współpracował z trenerem Vitalem Heynenem w sztabie reprezentacji Polski, podczas czerwcowego zgrupowania biało-czerwonych w Spale.

Paweł Woicki będzie pracować z Vitalem Heynenem

Paweł Woicki, kapitan Indykpolu AZS Olsztyn, już trzeci sezon z rzędu będzie członkiem sztabu selekcjonera reprezentacji Polski Vitala Heynena. Rozgrywający w przeszłości sam reprezentował biało-czerwone barwy. Zdobył nawet mistrzostwo Europy w 2009 roku.

Paweł Woicki choć wciąż jest aktywnym zawodnikiem, ma już za sobą trenerski debiut. Rok temu prowadził reprezentację Polski na Letniej Uniwersjadzie w Neapolu, która zdobyła srebrny medal.

Wiele wskazuje na to, że w przyszłym sezonie Pawła Woickiego zabraknie w Indykpolu AZS Olsztyn. Siatkarz w akademickim klubie gra od 2015 roku. Kontrakt siatkarzy wygasa po sezonie i prawdopodobnie zasili szeregi Asseco Resovii Rzeszów.

Przypomnijmy, że w minionym tygodniu oficjalnie olsztyński klub opuścił czeski atakujący Jan Hadrava. Prawdopodobnie oprócz Czecha i Woickiego z Olsztyna odejdą też Michał Żurek, Mateusz Mika i Irańczyk Seyed Mousavi.

Indykpol AZS Olsztyn zakończył sezon. Co zapamiętamy?

Pytanie 1 z 10
Które miejsce w sezonie 2019/2020 zajął Indykpol AZS Olsztyn?
#BiegDługoszaDlaMiłosza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE