Lidl

i

Autor: Shutterstock Lidl

Warto o tym pamiętać!

Sklepy otwarte 11 listopada w Olsztynie. Gdzie zrobimy zakupy w Święto Niepodległości?

2022-11-07 10:51

Święto Niepodległości coraz bliżej. 11 to dzień wolny od pracy. Niektórzy z nas chcieliby wykorzystać ten czas na zrobienie zakupów. Czy będzie to możliwe? Z naszego artykułu dowiesz się, które sklepy są otwarte 11 listopada w Olsztynie i gdzie zrobimy zakupy w Święto Niepodległości.

Sklepy otwarte 11 listopada. Gdzie zrobimy zakupy w Święto Niepodległości?

W 2022 roku 11 listopada wypada w piątek. Oznacza to długi weekend i dla wielu z nas - dodatkowy dzień wolny. Wielu z nas będzie chciało się przygotować na ten czas, robiąc zakupy wcześniej. Może jednak zdarzyć się tak, że jakiegoś produktu zabraknie i trzeba będzie uzupełnić zapasy. Gdzie powinniśmy wybrać się, gdy trzeba będzie pilnie pójść do sklepu? Sprawdźcie, gdzie będzie można zrobić zakupy 11 listopada.

Niestety, dla miłośników zakupów robionych na bieżąco mamy złą wiadomość. Największe sieci sklepów dostępnych w Polsce w piątek (11 listopada) będą zamknięte. Zatem w Lidlu, Biedronce czy Auchan w tych dniach nie zrobimy zakupów. Sieciówki są jednak otwarte w czwartek (10 listopada) i sobotę (12 listopada). 11 listopada otwarte będą m.in. sklepy Żabka, jednak w godzinach ustalonych przez właścicieli. Warto więc zapoznać się z informacją, do której będą otwarte sklepy w Waszej okolicy.

Sonda
Czy robisz zakupy w Biedronce?
Łoś Iga złamała nogę. Musi przejść operację