Ślisko i mokro na drogach. Jedna osoba nie żyje! Seria wypadków na Warmii i Mazurach

2020-10-14 10:25 PAP, SCH
Groźne wypadki na Warmii i Mazurach
Autor: KMP Olsztyn Na odcinku Olsztyn - Dywity o godz. 7 do przydrożnego rowu wjechała ciężarówka i przewróciła się na bok.

Wichury i ulewy utrudniają życie również kierowcom na Warmii i Mazurach. W środę (14 października) rano w regionie doszło do kilku wypadków. Niestety, jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne.

Warmia i Mazury. Niebezpiecznie na drogach. Jedna osoba zginęła

Na drodze wojewódzkiej 513 między Pasłękiem a Ornetą czołowy zderzyła się osobówka z samochodem dostawczym. Kierowca osobowego auta zginął. Droga jest zablokowana, policja organizuje objazdy.

Z kolei na krajowej drodze 58 między Białą Piską a Szczuczynem, samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówka. Kierowca osobowego BMW nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Pasażerka osobówki została ranna.

Na DK nr 51 przy wyjeździe z Olsztyna na alei Wojska Polskiego w kierunku Dywit, samochód ciężarowy zjechał z jezdni i wpadł do rowu, gdzie się wywrócił. 57-letni kierowca nie odniósł poważnych obrażeń. Ruch w tym miejscu będzie odbywać się wahadłowo, w chwili gdy specjalistyczny holownik będzie wyciągał z rowu ciężarówkę.

Ostrzeżenie IMGW. Wichury i ulewy na Warmii i Mazurach

Apelujemy o ostrożność na drogach. Przez resztę dnia również należy spodziewać się trudnych warunków na drogach, ponieważ IMGW prognozuje silny wiatr i intensywne opady deszczu dla całego woj. warmińsko-mazurskiego. Drogi mogą być śliskie i zatarasowane przez przewrócone drzewa lub gałęzie. Strażacy interweniowali blisko 200 razy.

MATERLA o rewanżu z KHALIDOVEM i ASKHAMEM. Vlog Andrzeja Kostyry

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.